בזמן שאמש הציגה בפנינו יצרנית הסמארטפונים הסינית, מייזו, את הסמארטפון הראשון בעולם המגיע ללא שקעים, כפתורים או מחברים מכל סוג שהוא, ה-Meizu Zero, נראה כי החברה מתכננת בקרוב לחשוף סמארטפון נוסף - אך כזה שיפנה לשוק הביניים. על פי דיווח חדש, היצרנית תשיק בחודש הבא את ה-Meizu Note 9 (או: Meizu M9 Note), שמיועד להציב תחרות לסדרת רדמי נוט של שיאומי.
על פי הדיווח החדש, ה-Meizu Note 9 יגיע לשוק כשהוא מציע את מערכת השבבים החדשה מבית קוואלקום בשוק הביניים, Snapdragon 675, זאת בהמשך לדיווח קודם שציין כי השבב מכונה בשם הקוד Snapdragon 6150. שבב ה-SD675 מגיע בהליך ייצור 11nm ומציע למשתמשיו מערך ליבות הכולל 8 ליבות Kryo 460, מאיץ גרפי מדגם Adreno 612 ותמיכה בטעינה מהירה בטכנולוגיית Quick Charge 4+.


כמו כן, נמסר כי המכשיר יציע לצרכנים סוללה בעלת קיבולת מרשימה של 4,000mAh, שככל הנראה תטען דרך שקע מסוג USB Type-C. בזירת הצילום, בדיוק כפי שהעיד דיווח שנחשף מוקדם יותר השנה, נמצא מערך צילום ראשי כפול, הכולל חיישן 48 מגה פיקסל מבית סמסונג שבפועל מספק תמונות ברזולוציית 12 מגה פיקסל.
ה-Meizu Note 9 או M9 Note יגיע אלינו עם מסך בגודל שככל הנראה ינוע סביב 6 אינץ', כאשר זה משלב חריץ בצורת טיפה ובו נמצאת מצלמת הסלפי הקדמית. שוליי המסך יהיו דקים למדי, אם כי כמובן לא מהדקים ביותר שראינו. הדור הקודם מבית החברה, מייזו נוט 9, הגיע עם 4B RAM ו-64GB אחסון פנימי - כך שאנו מעריכים שדור ההמשך יגיע עם מפרט דומה למדי בזירת האחסון.


מקור