במהלך השנה האחרונה רצים ברשת דיווחים ושמועות בעניין עבודתה של אפל על דור המשך לאייפון SE - אייפון חדש שיהיה לדגם מוזל בסדרה ויפנה לקהל הלקוחות שאינם מעוניינים באייפון בעל מסך גדול כפי שהפכו להיות דורות האייפון האחרונים. כעת, דיווח חדש שמגיע מאתר ה-Economic Daily News מאשר זו פעם נוספת כי באפל אכן עובדים על אייפון מוזל, וזה יהפוך לרשמי בחודש מרץ 2020.


דיווח: אפל תחשוף אייפון מוזל עם מסך 4.7 אינץ' ב-2020


על פי פרטי הדיווח, האייפון המוזל של אפל יבוסס על גבי עיצוב ה-iPhone 8 ויגיע עם מסך בגודל 4.7 אינץ'. עם זאת, לא ברור האם מדובר באותו iPhone XE עליו שמענו בדיווחים הקודמים שצפוי היה לישר קו עם הפיצ'רים החדשים של היצרנית ולשלב מסך בעל שוליים דקים וחריץ, Face ID ועוד.


בזמן שזו אחת מן האופציות, אפשרות אחרת היא שמבנה המכשיר יהיה דומה לאייפון 8 - סנדוויץ' זכוכית וגוף אלומיניום, ומסך ה-4.7 אינץ' יידחס לשטח צנוע יותר נוכח שוליים דקים יותר וכן וויתור על כפתור הבית. יש לציין כי הדיווח האחרון בנושא הדור השני לאייפון SE, שצפוי לקבל את השם iPhone XE לטענת אותו דיווח בדיוק,יגיע עם מסך בגודל שנע סביב 4.8 אינץ'. בהתאם לכך, נראה כי אכן ישנם מספר קווים משיקים בין הדיווחים, והדבר עשוי להעיד כי שניהם למעשה דנים באותו אייפון.


דיווח: אפל תחשוף אייפון מוזל עם מסך 4.7 אינץ' ב-2020


עוד נמסר בדיווח החדש כי האייפון המוזל של אפל יוצע לרכישה במחיר הסובב 650 דולר. בגין סכום זה יקבלו הרוכשים 128GB של זיכרון אחסון, מעבד מסוג Apple A13 (אותו שבב שצפוי להגיע ב-iPhone XI) ומערך צילום ראשי בעל מצלמה יחידה. ניתן לקוות ולהעריך כי המכשיר יגיע גם עם Face ID ויתר הפיצ'רים המוכרים לנו מדור האייפון האחרון.


מקור