יצרנית הרחפנים הסינית, חברת DJI, מהווה לאחת מיצרניות הרחפנים הפופולריות והבולטות ביותר בשוק הבינלאומי, עם מגוון נרחב של רחפנים, גימבלים ועוד, המיועדים למגוון נרחב של לקוחות - החל ממשתמשים מתחילים ועד לצרכנים מקצועיים. כעת, אחרי מספר שנות פעילות בשוק המקומי דרך הייבוא של חברת בנדא מגנטיק, מודיעות היבואנית הרשמית והיצרנית על הקמתה של חנות מותג ראשונה ל-DJI בישראל.


DJI תפתח בחודש מאי חנות מותג רשמית בישראל

כך תראה חנות המותג של DJI בישראל (מקור: בנדא מגנטיק)


בהודעה שהפיצה בנדא מגנטיק לעיתונות מוקדם יותר היום (ד', 24.04), חשפה החברה כי בשיתוף פעולה עם DJI, עבדו השתיים על חנות מותג ראשונה לחברה בישראל, שתפתח באופן רשמי כבר בחודש מאי הקרוב. החנות, שממוקמת בהרצליה פיתוח, תגיע בגודל של 150 מ"ר - גדול במיוחד עבור חנות שכל מרכולתה מתבטא במכירת מוצרי DJI בלבד.


מדבריה של ראיסה מנדס, מנהלת השיווק האזורית של DJI:

"בין אם הלקוח מחפש העשרה של הידע המקצועי שלו או רכישה של הרחפן הראשון שלו, בחנות DJI הוא ימצא מענה. אנו מאוד נרגשים להעמיק את הקשר שלנו עם הצרכנים הישראליים וליצור מקום שיהווה השראה לעולם שלם של יצירתיות עבורם"


DJI תפתח בחודש מאי חנות מותג רשמית בישראל


הסיבה לגודל החנות, לפחות בין היתר, מתבטאת באלמנט ייחודי שמגיע איתה: החברה תשלב במרכז החנות מתחם ייעודי להטסה ובחינה של רחפנים (כלוב הטסה). במתחם זה, נמסר, יוכלו המבקרים הן להטיס את הרחפנים והן ללמוד ולקבל עצות מן הצוות המקצועי שבחנות. את חנות המותג של DJI הקימו היצרנית והיבואנית בהשקעה של למעלה ממיליון שקלים, והיא תכיל את כל היצע מוצרי המותג - רחפנים, מייצבים, אביזרים ועוד.