לצד הסמארטפונים החדשים בסדרת פיקסל 3a, חשפה ענקית הטכנולוגיה וחברת החומרה/תוכנה האמריקאית, גוגל, מוצר חדש ולא פחות מעניין. הכירו את המסך החכם החדש שמצטרף לסדרת מוצרי הבית החכם בפיתוחה של החברה, זהו ה-Google Nest Hub Max. 
ה-Nest Hub Max מגיע כגרסה משודרגת ל-Google Home Hub שנחשף באוקטובר של השנה שעברה. המסך החכם החדש מביא עימו, כפי שודאי כבר הבנתם, שינוי באסטרטגיית המיתוג של החברה. כעת, חלק או אולי כל מוצרי הבית החכם של גוגל יגיעו תחת מותג "Nest" אותו רכשה היצרנית בעבור סכום של כ-3.2 מיליארד דולר בשנת 2014. ה-Home Hub של החברה עובר גם כן מיתוג מחדש ומגיע כעת תחת השם Google Nest Hub.


ובחזרה למסך החכם החדש, ה-Nest Hub Max מגיע עם מקצה שדרוגים משמעותי בהשוואה לאחיו הקטן. הוא כולל בחזית מסך בגודל 10.1 אינץ', ברזולוציית 1280X800 פיקסלים ובשילוב עם מצלמה קדמית ברזולוציית 6.5 מגה פיקסל ועם זווית צפייה של 127 מעלות.


הוכרז: Google Nest Hub Max - מסך חכם משודרג במחיר 229 דולר


באמצעות המצלמה, מאפשרת גוגל זיהוי של המשתמשים המדברים איתה הודות לזיהוי פנים, תאפשר שיחות וידאו דרך פלטפורמת Google Duo וכן תאפשר ביצוע פעולות באמצעות מחוות יד וללא מגע. במקרה שירצה בכך, יוכל המשתמש לכבות באופן פיזי את המצלמה וכן את מערך המיקרופונים שכולל המסך החכם. 


הוכרז: Google Nest Hub Max - מסך חכם משודרג במחיר 229 דולר


עוד כולל המסך החכם מערך אודיו בעל שני רמקולים (טוויטרים) בהספק של 10 וואט כל אחד, כמו גם סאב-וופר בגודל 75 מ"N ובהספק של 30 וואט. כמו כן, ישלב ה-Nest Hub Max מערך מיקרופונים המאפשרים זיהוי קולי מרוחק, יתמוך ב-Chromecast מובנה ויתמוך בבלוטות' 5.0. 


את ה-Google Nest Hub Max תציע החברה לרכישה במחיר של 229 דולר, המקבילים לכ-825 שקלים לפי שער ההמרה הנוכחי.


מקור