מוקדם יותר השנה החלה חברת תור גיימינג לשמש כייבואנית והמפיצה הרשמית של מוצרי נינטנדו (Nintendo) בישראל, כאשר לפני חודש בלבד החלו המוצרים השונים להמכר ברשתות השיווק השונות ודרך אתר האינטנרט של החברה. כעת, מודיעה היבואנית כי חנות המותג הראשונה של Nintendo בישראל תפתח כבר בחודש יוני הקרוב.


נינטנדו תפתח חנות מותג בישראל בחודש הבא


החנות של מוצרי נינטנדו בישראל היא לא רק הראשונה בשוק המקומי, אלא גם השנייה מסוגה בעולם, זאת אחרי חנות המותג שמפעיל המותג בניו-יורק, ארה"ב. חנות הקונספט של נינטנדו תפתח בסוף חודש יוני בדיזינגוף סנטר, תל אביב, ותשתרע על שטח של 150 מ"ר.


בגבולות החנות, תאפשר תור גיימינג לצרכנים להתנסות במוצרי החברה השונים ולרכוש אותם. כמו כן, החברה תקיים במתחם אירועים ותחרויות הסובבים את מוצרי נינטנדו, ובראשם קונסולת ה-Switch. מלבד המוצרים שפיתוח חברת נינטנדו, ניתן יהיה למצוא בחנות אביזרים נלווים, ביגוד, אביזרי לבוש ועוד.


נינטנדו תפתח חנות מותג בישראל בחודש הבא


כיום, מקיימת נינטנדו בישראל פעילות אונליין מלאה, ובראשה אתר מכירתי המציע את מוצרי המותג השונים, ובהם קונסולות ה-Switch, Nintendo Classic Mini NES, New 2DS XL, ערכת המציאות המדומה Labo VR ועוד. כמו כן, מציעה החברה באתר האינטרנט גם תוכן רלוונטי עבור חובבי הקטגוריה ומעמידה מוקד טלפוני הפעיל 5 ימים בשבוע.