ענקית הטכנולוגיה וחברת הסלולר הסינית, וואווי, הכריזה לא מכבר על סמארטפון ה-P Smart Z, שהיה לדגם הראשון בפיתוחה עם מצלמת סלפי שנשלפת ממסגרתו. כעת, כשבוע בלבד לאחר מכן, חושפת היצרנית את הסמארטפון השני בייצורה עם מצלמת סלפי קופצת. הכירו את ה-Huawei Y9 Prime 2019.


הוכרז: Huawei Y9 Prime 2019 - מצלמה קופצת ושוליים דקים


דגם ה-Y9 Prime 2019 מגיע לשוק עם קווי עיצוב דומים לאלו של ה-P Smart Z - הוא מגיע עם גב זכוכית בתצורת 2.5D בעל טקסטורה משתנה בחלקו העליון, וזה מתמזג אל מסגרת עשויה מתכת. מצידה הנגדי של המסגרת ישנה יריעת זכוכית נוספת בתצורת 2.5D מעוגלת, שמגנה על מסך LCD בגודל 6.59 אינץ' וברזולוציית Full HD Plus.


מסך המכשיר מגיע עם שוליים דקים מאוד עבור שוק הביניים, ולא כולל כל חריץ בולט או חור במסך עבור מצלמת הסלפי. את המצלמה הקדמית משלבת וואווי במגירת פופ-אפ שחבויה במסגרת המתכת וקופצת החוצה בכל פעם שהיא נדרשת לעבודה. בחברה מדגישים כי עליית המצלמה נמשכת שניה בלבד, וזו מסוגלת לעמוד בעומס ישיר של עד 12 קילו-גרם. מסך המכשיר הגדול מוביל למימדים לא קטנים של: 163.5 מ"מ אורך ו-77.3 מ"מ רוחב. עובי המכשיר 8.8 מ"מ ומשקלו 196.8 גרם.


הוכרז: Huawei Y9 Prime 2019 - מצלמה קופצת ושוליים דקים


מתחת למכסה המנוע של ה-Y9 Prime 2019 ישנו מפרט ביניים המגיע עם רבים ממכשירי החברה כיום: מערכת השבבים היא Kirin 710F, וזו מגיעה יחד עם 4GB RAM וזיכרון אחסון פנימי בנפח של 64 או 128 גיגה-בייט (ניתנים להרחבה עם כרטיס MicroSD). הסוללה מגיעה בקיבולת של 4,000mAh, וזו תטען דרך שקע USB Type-C שבחלקו התחתון של המכשיר. 


בגבו של הסמארטפון החדש לבית וואווי ישנן 3 מצלמות, בניגוד ל-2 בדגם ה-P Smart Z. אלו מגיעות ברזולוציית 16 מגה פיקסל עבור החיישן הראשי, 8 מגה פיקסל עבור חיישן משני עם זווית צילום רחבה ו-2 מגה פיקסל בחיישן העומק שמטרתו לסייע בחישובי עומק, בין היתר עבור צילומי פורטרט עם אפקט "בוקה".


מקור