ענקית טכנולוגיות האחסון האמריקאית ווסטרן דיגיטל, שמחזיקה בבעלות גם על חברת SanDisk המוכרת, הכריזה בתערוכת IFA על סדרת המוצרים החדשה לשנת 2019-20.


מטען אלחוטי עם גיבוי: WD מחדשת ב-IFA


ראשון בין המוצרים החדשים זהו ה-iXpand Wireless Charger. מדובר בכונן אחסון חיצוני, המתחבר לחשמל ומסוגל לשמש גם כמטען אלחוטי לסמארטפון. בעת שהמשתמש יניח את סמארטפון תומך הטעינה האלחוטית שלו על גבי הכונן, יתבצע גיבוי אלחוטי ואוטומטי לתמונות המכשיר ישירות לכונן ה-iXpand המקומי.


ממשיכים את הרשימה אלו הם כונני סדרת My Passport המוכרת של ווסטרן דיגיטל, שמשתדרגים עם תמיכה בנפח אחסון מירבי של עד 5 טרה-בייט עם גוף דק יותר בהשוואה לדור הקודם. גם סדרת WD_Black, כונני הגיימינג של החברה, מתעדכנת עם דגם ה-WD_Black P50 Game Drive SSD, שכולל תמיכה בממשק המוכנה SuperSpeed USB המאפשר במהירות קריאה מירבית של 20 גיגה-ביט לשנייה.


מטען אלחוטי עם גיבוי: WD מחדשת ב-IFA


מלבד המטען האלחוטי בסדרת iXpand, גם כרטיסי הזיכרון של מותג SanDisk מבית החברה מתעדכנים. היצרנית משיקה את כרטיס ה-SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B עם מהירויות קריאה וכתיבה של עד 1.7 ו-1.4 גיגה-ביט לשניה, בהתאמה. לצד זה, מכריזה החברה על כרטיס SanDisk Extreme PRO SD UHS בנפח של 1 טרה-בייט.