חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
זכרון נייד USB SanDisk iXpand 16GB סנדיסק
יצרן: SanDisk
נפח: 16 GB
תכונות מיוחדות: תמונות סרטים ושירים...
כיסוי חיבור USB: נשלף
סדרה: ixpand
סוג חיבור: USB 2.0
ציון WiseBuy
9
דירוג הגולשים
(0 מתוך 5)
המוצרים המבוקשים
מחיר סופי: 167 ₪
מחיר סופי: 199 ₪
רוצה להישאר בעניינים?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

סקירת wisebuy - זכרון נייד USB SanDisk iXpand 16GB סנדיסק

שחר שושן | 27.10.2015
הטוב
  • נוח לתפעול
  • מהיר
  • אפליקציה נוחה
הרע
  • גדול פיזית
  • לא באמת פותר את כל הבעיות
בשורה התחתונה

ה-iXpand של סנדיסק הוא בין הכוננים הבודדים בעולם המסוגלים לעבוד עם מכשירי אפל, והוא ללא ספק זה שמחירו נמוך ביותר מביניהם. אפליקציית השליטה הכלולה נוחה למדי, אך פעם נוספת אנו נתקלים בהחלטה של אפל לשמור על המכשיר סגור מפני חידושים צד ג', כך שלא ניתן להעתיק שירים אל המכשיר, אך עדיין ניתן לשמוע אותם מהכונן. בסופו של דבר, חוץ מהעובדה כי מדובר בכונן לאייפון, אין לו תכונות מיוחדות, והוא אינו עושה דבר שכונן אחסון רגיל לא עושה – רק עם אייפון, שזה לבדו ייחודי.

הקדמה

רוב משתמשי האייפון לדורותיו יכולים לספר לכם את אותו סיפור: שטח האחסון הולך ונגמר ואתם נשארים ללא היכולת לצלם תמונות או לשמור שירים נוספים על המכשיר. לצד שירותי הענן למיניהם המבטיחים גיבוי זמין בכל מקום, הם עדיין דורשים תעבורת רשת שהיא לא תמיד זמינה או מספיק מהירה.

 

חברת סנדיסק מציעה את הפתרון שלה, דיסק און קי המכיל חיבור Lightning בצד אחד, ו-USB רגיל בצד השני, המסוגל להתחבר אל מכשירי החברה באשר הם, ולאפשר העתקה של מידע אל הטלפון ובחזרה.

נוחות השימוש

(99% מהציון הסופי)
9 מתוך 10

הכונן מתחבר אל האייפון או האייפד דרך מחבר Lightning שנמצא בקצהו של כבל גמיש. כדי להפעיל את ה-iXpand כל שיש לעשות הוא לחבר אותו למכשיר אפל. עם החיבור, תעלה בקשה להוריד את האפליקציהiXpand Sync  הייעודית של החברה, שדרכה ניתן לנהל את המידע. הכונן אינו דורש חיבור חשמל או סוללה חיצונית - הוא פועל ישירות מחיבור הלייטנינג המובנה במכשיר.

Sandisk iXpand

האפליקציה עצמה נוחה לשימוש כשהיא מאפשרת לנהל את הקבצים השונים הקיימים על המכשיר. כמו כן, תוכלו ליצור ולמחוק תיקיות. אך אולי החלק החשוב ביותר בה ובמכשיר עצמו, היא האפשרות להפעיל ולשמור קבצים שאינם נתמכים על ידי האייפון. בכך הצלחנו לנגן סרטונים בפורמט MKV ו-WMV שבגלל שאינם נתמכים רשמית על ידי המכשיר, לא ניתן אפילו לאחסן אותם. לעומת זאת, הקבצים שתוכלו להעביר מה-iXpand אל האייפון מוגבלים לתמונות וסרטונים בפורמט הצר שאפל תומכת בו. בכך, לא תוכלו להעביר מוזיקה אל הסאמרטפון, אך כן תוכלו לשמוע אותה דרך האפליקציה הייעודית ישירות מהכונן, אבל הוא צריך להישאר מחובר וזה לא נוח במיוחד.

Sandisk iXpand

התכונה שמצאנו שימושית ביותר, היא זו המאפשרת לגבות את התמונות אוטומטית עם חיבור המכשיר. לאחר ההתקנה וההגדרה הראשונית, ניתן לקבוע שבכל פעם שה-iXpand יחובר למכשיר, הוא יעתיק את התמונות החדשות אליו, ואם תרצו גם ימחק אותן מהמכשיר אוטומטית. בנוסף, ניתן לגבות את אנשי הקשר ישירות אל ההתקן.


 

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image