חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
זכרון נייד USB PhotoFast 128GB
נפח: 128 GB
כיסוי חיבור USB: מכסה
סוג חיבור: USB 3.1
ציון WiseBuy
9.2
דירוג הגולשים
(0 מתוך 5)
רוצה להישאר בעניינים?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

סקירת wisebuy - זכרון נייד USB PhotoFast 128GB

גיא לוי | 10.11.2019
הטוב
  • קל ונוח לשימוש
  • אפליקציה נוחה ועשירה
  • חיבור פרקטי ונוח למטען
  • פעולות אוטומטיות ללא התערבות המשתמש
הרע
  • המטען באייפון 11 מגיע עם חיבור Type-C בבסיסו, מה שאומר שאם תרכשו אייפון חדש, תצטרכו להחליף את המוצר או להשתמש במתאם
בשורה התחתונה
הזיכרון הנייד של חברת PhotoFast מאפשר לבעלי אייפון (או אייפד) להתנהל בשגרת היום-יום שלהם, כאשר במהלך פעולת הטעינה של המכשיר, מתבצע מתחת לפני השטח - גיבוי של התמונות, אנשי הקשר והיומן, כך שהמשתמש אינו צריך ליזום שום פעולה מלבד חיבור המכשיר למטען.
הקדמה
למרות העובדה שרוב בעלי מכשירי iOS מגבים כיום את רוב המידע שלהם ב-iCloud, קיימות עדיין חברות רבות שמייצרות פתרונות גיבוי קלים ונוחים לבעלי מכשירי iOS - זכר לקושי הרב בו נתקלו בעבר בעלי המכשירים הללו בבואם לגבות או לשלוף מידע מגיבוי. ה-PhotoCube הוא מוצר מהסוג הזה והוא יעשה לכם את הכל באופן אוטומטי, אחרי כמה הגדרות פשוטות.

המוצר נמסר לבדיקה באדיבות היבואן Barcom

נוחות השימוש

(70% מהציון הסופי)
9.5 מתוך 10

את ה-PhotoCube מחברים ישירות למטען של האייפון שלכם והוא משמש כתוספת קטנה שיושבת על גבי המטען, לא מפריעה לפעולתו ולא הופכת אותו למגושם יתר על המידה. הוא נמכר בישראל בשתי גרסאות: האחת עם זיכרון מובנה של 128GB והשנייה מגיעה ללא זיכרון מובנה, אך עם חריץ הרחבה לכרטיס זיכרון, שם תוכלו אתם להחליט איזה נפח לשים.


PhotoCube: הזיכרון הנייד שיגבה לכם את האייפון


עם חיבור כבל הטעינה שלכם לשילוב של המטען והזיכרון הנייד, תקבלו הודעה שעליכם להוריד אפליקציה ייעודית שתנהל את גיבוי האייפון שלכם מבחינת אנשי קשר, תמונות ויומן הפגישות שלכם. אלו שלושת הפרמטרים שבחברת PhotoFast בחרו לאפשר לנו לגבות.


PhotoCube: הזיכרון הנייד שיגבה לכם את האייפון


האפליקציה עצמה נוחה מאוד לשימוש והיא כוללת שני מצבים: האחד מצב פשוט, בו מבחר האפשרויות הוא מוגבל ומאפשר למשתמש נוחות הפעלה מקסימלית, ללא עיכובים על מסכים שונים, ובחירת אפשרויות מורכבת.


ברגע שחיברתם את המכשיר למטען, פעולת הגיבוי מתחילה באופן אוטומטי ובהתאם לכמות המידע שאתם מגבים - כך גם אורך זמן הגיבוי. רק לצורך המחשה, באייפון שנבדק, שהנפח שלו הוא 64GB ויש בו כעשרת אלפים תמונות, פעולת הגיבוי הכוללת אורכת פחות משתי דקות.


PhotoCube: הזיכרון הנייד שיגבה לכם את האייפון

מימין: מצב פשוט, באמצע: מצב מתקדם


המצב הפשוט מאפשר גיבוי, צפייה במאגר התמונות, גישה לזיכרון החיצוני ומידע על הגיבוי שנעשה. מעבר למצב המתקדם חושף מעין מערכת הפעלה קטנה, הכוללת גישה למוסיקה במכשיר, למצלמה, מקליט קול, אייטיונס, iCloud ועוד.


ניתן לבחור מה האפליקציה תגבה, ואם למשל אינכם מעוניינים לגבות את התמונות - אפשר פשוט לבטל את הסעיף הזה, כמו כל סעיף אחר שמופיע ברשימת הגיבוי.

ביצועים

(30% מהציון הסופי)
8.5 מתוך 10

שלב הגיבוי כאמור תלוי בנפח הקבצים אותם אתם רוצים לגבות והגיבוי הראשון לוקח קצת יותר זמן מכיוון שהתוכנה מאנדקסת תחילה את הקבצים, על מנת לחסוך בתהליכי הגיבוי הבאים. בגיבוי השני במספר, האפליקציה עוברת על מספרי האינדקס ומוסיפה רק את הקבצים שנוספו מאז הגיבוי האחרון, בין אם אלו תמונות חדשות שצולמו, אנשי קשר חדשים שהוכנסו או פגישות שנקבעו.


PhotoCube: הזיכרון הנייד שיגבה לכם את האייפון


הגיבוי עצמו לוקח פרק זמן קצר יחסית, בין 1-3 דקות ובסיומו מתקבלת הודעה שהגיבוי הושלם. אין צורך לנתק את המכשיר מהמטען, אם ברצונכם להמשיך לטעון אותו, הגיבוי יתרחש באופן אוטומטי רק אם תנתקו את האייפון מהמטען ותחברו שוב.


PhotoCube: הזיכרון הנייד שיגבה לכם את האייפון


הזיכרון הנייד יכול לעבוד באופן עצמאי כדיסק-און-קי לכל דבר וניתן לחברו למחשבי ווינדוס ומחשבי מק, מלבד המכשירים הניידים של חברת אפל, על מנת לצפות בקבצים המגובים או להעביר אותם. מחיר הזיכרון הנייד עומד על כ-299 שקלים לדגם עם זיכרון מובנה של 128GB ובכ-199 שקלים תוכלו לרכוש את הדגם ללא הזיכרון המובנה, אך עם חריץ ההרחבה. 

המוצר נמסר לבדיקה באדיבות היבואן Barcom

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image