מוקדם יותר השבוע, במסגת סדרת הדלפות ודיווחים שצצו ברשת, שיתפנו אתכם בכל הפרטים אודות רחפן מיני חדש עליו עבדה חברת הטכנולוגיה ויצרנית הרחפנים הפופולרית, DJI. וכעת, הרחפנים הסינית חושפת אותו באופן רשמי. הכירו את ה-DJI Mavic Mini.


הוכרז: DJI Mavic Mini - רחפן קטנטן עם יכולות גדולות


ה-Mavic Mini מגיע, כמשתמע משמו, עם מימדים קטנים במיוחד. משקלו עומד על 249 גרם בלבד, וכאשר הוא לא מקופל יעמדו מימדים על 160 מ"מ אורך, 202 מ"מ רוחב ועובי של 55 מ"מ. חרף המשקל הצנוע והמימדים הקטנים, לרחפן החדש של DJI ישנן יכולות די מרשימות.


הוא מגיע עם יכולות שידור וידאו למרחק של עד 4 קילומטר, מציע זמן טיסה של 30 דקות רצופות ומאפשר טיסה במהירות מירבית של עד 13 מטרים לשנייה. נתונים אלו תלויים, כמובן, באלמנטים הסביבתיים השונים, ובהם מצב הרוח. הרחפן כולל מצלמה עם מייצב בעל 3 צירים.


הוכרז: DJI Mavic Mini - רחפן קטנטן עם יכולות גדולות


רזולוציית צילום הוידאו המירבית של ה-Mavic Mini עומדת על 2.7K בקצב של 30 פריימים לשנייה, זאת בניגוד לצילום 4K שמציעים רבים מרחפני החברה. אם תרצו לצלם ב-60 פריימים לשנייה, תיאלצו לבצע זאת ברזולוציית Full HD בלבד. עבור צילומי סטילס, חיישן ה-CMOS של הרחפן מסוגל לצלם תמונות ברזולוציה של עד 12 מגה פיקסל. 


הוכרז: DJI Mavic Mini - רחפן קטנטן עם יכולות גדולות


את ה-Mavic Mini תשיק DJI במחיר התחלתי של 399 דולר (כ-1,410 שקלים, לפי שער ההמרה הנוכחי). במחיר זה יקבלו הרוכשים שלט, סוללה יחידה וסט נוסף של פרופלורים. היצרנית מאפשרת גם רכישה של חבילה גדולה יותר במחיר של 499 דולר,  וזו תכיל 3 סוללות, תיק נשיאה, שלט, תחנת עגינה לטעינת הסוללה, מגני פרופלורים ו-3 סטים של פרופולרים. 


מקור 1 | 2