חברת LG החלה להפיץ בימים האחרונים את מערכת ההפעלה אנדרואיד 10 לחלק מן המכשירים הנתמכים בפיתוחה, זאת יחד עם הגרסה המעודכנת של ממשק המשתמש שלה, UX 9.0. אלא שהחברה לא שיתפה את הצרכנים בפיצ'ר חדש ומשמעותי אותו שילבה במערכת ההפעלה החדשה, וזהו ממשק שולחני (Desktop Mode).

העדכון לאנדרואיד 10 מגיע למכשירי LG


תכונה זו מובנית בעדכון לאנדרואיד 10 ו-UX 9.0 מכונה Desktop Mode והיא דומה מאוד ל-DeX של סמסונג. מצב זה מאפשר, באמצעות חיבור המכשיר למסך חיצוני באמצעות כבל USB Type-C ל-HDMI, לגשת לאפליקציות השונות שנמצאות על גבי המכשיר, לפתוח מספר חלונות במקביל ולשנות את הגודל שלהם (בדומה מאוד למחשב סטנדרטי) וכן לבצע מגוון פעילויות נוספות. כמו כן, ניתן לחבר מקלדת ועכבר מבוססי בלוטות' אל הסמארטפון, כדי להשלים את חווית המחשב האישי.

העדכון לאנדרואיד 10 מגיע למכשירי LG


זוהי תכונה חדשה לחלוטין עבור היצרנית הקוריאנית, שחשפה את ממשק LG UX 9.0 בחודש דצמבר של השנה שעברה ולא סיפרה עליו דבר. העדכון כעת מופץ לדגמי ה-LG G8 ThinQ ו-LG V50 ThinQ בארה"ב בלבד. ניתן להעריך כי העדכון ישוחרר בגלים ובמהלך השבועות והחודשים הקרובים ינחת גם אצל הצרכנים מחוץ לארה"ב, אך נכון לעכשיו אין מידע לגבי הצורך של הנציגות המקומית לייצר גרסה בעברית לתוכנה, או שהשפה כבר מוגדרת במערכת כפי שנהוג אצל שאר היצרנים. העדכון צפוי להגיע קודם כל למכשירי הדגל מסדרות LG G8/G8s/G8x ו-LG V50.


מקור