כבר במהלך חודש אוקטובר של השנה שעברה, לפני שהספיקה וואן פלוס לחשוף את סדרת הדגל הנוכחית בפיתוחה, OnePlus 7T, החלו ההדלפות והשמועות ברשת אודות דור ההמשך של הסדרה, OnePlus 8, לצוץ. כעת, פחות מחצי שנה לאחר הכרזת ה-7T, מעיד דיווח חדש כי על סדרת OnePlus 8 תכריז היצרנית בחודשים הקרובים.


דיווח: סדרת OnePlus 8 תוצג עד חודש אפריל; תגיע עם מסכי 120Hz


על פי פרטי הדיווח, בוואן פלוס עומלים בימים אלו לקראת ההשקה וההכרזה של סדרת וואן פלוס 8, כשזו מתוכננת להתרחש בין החודשים מרץ לאפריל. חודשים אלו מהווים לבין העמוסים בשוק המובייל, שכן הכרזות והשקות רבות מיועדות להתקיים בתקופה זו של השנה. בין ההשקות השונות נמצא את סמסונג עם סדרת Galaxy S20, וואווי עם סדרת Huawei P40, חברת LG עם ה-G9 ועוד. 


במהלך אירוע ההכרזה שתקיים החברה, אנו צפויים לראות את הכרזתם של 3 מכשירים, לראשונה עבור היצרנית: OnePlus 8 Pro, גרסת הדגל העוצמתית ביותר בסדרה; OnePlus 8 שימשיך את דרכו של ה-7T; וכן את ה-OnePlus 8 Lite, וריאציה חדשה שתפנה לשוק הביניים. אם אכן כך יהיו הדברים, יהיה הוואן פלוס 8 לייט לסמארטפון הביניים הראשון של החברה מאז ה-OnePlus X.


דיווח: סדרת OnePlus 8 תוצג עד חודש אפריל; תגיע עם מסכי 120Hz


עוד בעניין סדרת הדגל, הדלפה חדשה אישרה זו פעם נוספת כי ה-OnePlus 8 Pro יגיע לשוק עם פאנל תצוגה חדש בגודל שינוע סביב 6.5 אינץ' או יותר ויציע קצב רענון מרשים במיוחד של 120 הרץ, זאת בניגוד לקצב של 90 הרץ שראינו בדגמי ה-7T. עוד נמסר כי המכשיר יצויד בהחל מ-8GB RAM ו-128GB של זיכרון אחסון פנימי, ינוע על גבי סוללת 4,500mAh ויריץ את מערכת ההפעלה אנדרואיד 10. דגם הוואן פלוס 8 הסטנדרטי, מנגד, כנראה ימשיך להציע מסך 90 הרץ בדומה לדור הקודם.


מקור 1 | 2