בחודש אוקטובר האחרון הציגה חברת גוגל את הדור האחרון למכשירי הדגל בפיתוחה, סדרת Google Pixel 4, שהגיעה זו שנה נוספת בשני דגמים - פיקסל 4 ופיקסל 4 XL, כאשר דיווחים שהחלו להופיע ברשת במהלך השבועות האחרונים לשנת 2019 העידו על כך שבחברה עומלים על פיתוחו של דגם נוסף בסדרה, Pixel 4a. כעת, פחות מחצי שנה לאחר ההכרזה, כבר מתחילים לצוץ ברשת הדיווחים הראשונות אודות דור ההמשך, סדרת Pixel 5.


הדלפה חדשה מספקת הצצה ראשונה לסדרת Google Pixel 5


הדלפה חדשה שצצה ברשת בסוף השבוע האחרון מתיימרת להביא אלינו את תמונתו הראשונה של מכשיר הפרימיום בסדרת הדגל הבאה של גוגל, זהו ה-Pixel 5 XL. לפי התמונה, ניתן לראות כי הפיקסל 5 יגיע עם גב עשוי זכוכית בדומה לדור הנוכחי, בשילוב עם מה שנראה כמסגרת עשויה מתכת. 


הדבר הבולט ביותר בגב המכשיר יהיה דווקא מערך הצילום הראשי שלו, שיבלוט מעל לפני השטח במרכז-העליון של גב המכשיר, ויכיל 3 חיישני צילום נפרדים. בשלב זה ההדלפה מציגה את חלקו האחורי של הפיקסל 5 XL, ולא מספקת לנו הצצה גם לחלקו הקדמי. ההדלפה, יש לציין, מבוססת על שרטוטי CAD ממוחשבים. 


הדלפה חדשה מספקת הצצה ראשונה לסדרת Google Pixel 5


מערך צילום זה צפוי לשלב בין חיישן ראשי עם זווית צילום סטנדרטית, מצלמה עם עדשת טלפוטו לביצוע זום אופטי וכן חיישן שלישי עם זווית צילום סופר רחבה. מתחת למכסה המנוע, צפויים שני מכשירי הסדרה, Pixel 5 ו-Pixel 5 XL, להגיע עם מערכת השבבים Snapdragon 865, החל מ-6GB RAM, זיכרון אחסון בנפח התחלתי של 128 גיגה-בייט ועוד. 


מקור