חברת הטכנולוגיה ויצרנית המכשירים הסלולריים המיתולוגית, חברת נוקיה, הכריזה והשיקה לאחרונה סמארטפונים חדשים הפונים למגוון שווקים, בהם דגמי הנוקיה 2.4, נוקיה 5.4 ואחרים. כעת, נראה כי בחברה עומלים בימים אלו לקראת השקתו של מכשיר ביניים נוסף, זהו ה-Nokia 6.3/6.4.


הודלף: זהו ה-Nokia 6.3/6.4


על פי הדלפה חדשה, שמביאה אלינו את תמונות ההדמייה הראשונות למכשיר הביניים הבא לבית נוקיה, נראה כי בחברה טרם החליטו האם לכנות את המכשיר - שיהווה דור המשך לנוקיה 6.2 - בשם Nokia 6.3 או Nokia 6.4. כך או כך, צפוי המכשיר ליישר קו עם קווי העיצוב המוכרים של יתר דגמי הסדרה בשנה האחרונה, והוא יציע מבנה שכולל מסגרת עשויה מתכת וגב עשוי פוליקרבונט או זכוכית עם מערך צילום מעוגל הבולט מעל לפני השטח. 


הודלף: זהו ה-Nokia 6.3/6.4


מערך הצילום שבגב המכשיר יגיע עם ארבע חיישנים, בהם מצלמה ראשית ברזולוציית 24 מגה פיקסל. לצידה, נמצא חיישן נוסף עם זווית צילום סופר-רחבה (חיישן 12 מגה פיקסל), וזוג חיישנים נוספים ברזולוציה של 2 מגה פיקסל שישמשו עבור חישובי עומק וצילומי מאקרו. 


בחזית המכשיר, יגיע הנוקיה 6.3 או 6.4 עם מצלמת 16 מגה פיקסל, שתשולב בחריץ קטנטן בחלקו העליון של מסך LCD בגודל של 6.45 אינץ'. המסך, שיהיה בעל שוליים די דקים, צפוי להגיע ברזולוציה של Full HD Plus, עם תמיכה בקצב רענון סטנדרטי של 60 הרץ. 


הודלף: זהו ה-Nokia 6.3/6.4


בגזרת הביצועים, הנוקיה 6.4 או 6.3 צפוי לשלב את מערכת השבבים Snapdragon 730, לצד מערך זיכרון שכולל 3GB RAM ורכיב אחסון פנימי בנפח 64GB. כמו כן, יציע המכשיר כפתור ייעודי להפעלת העוזרת הוירטואלית Google Assistant, יציע שקע Type-C להעבת נתונים וטעינה, וכניסת 3.5 מ"מ לחיבור אוזניות. 


מקור