במהלך שנת 2020 הכריזה ענקית הטכנולוגיה ויצרנית הסמארטפונים מקוריאה הדרומית, LG אלקטרוניקס, על מגוון רחב למדי של סמארטפונים הפונים לשוק הבינוני ולשוק הנמוך, זאת כחלק מסדרת מכשירי הביניים LG K. כעת, נוחתים על מדפי החנויות בישראל שלושה סמארטפונים חדשים.


LG משיקה בישראל מגוון סמארטפונים חדשים


פותח את הרשימה זהו סמארטפון ה-LG K52, הדגם היקר והמתקדם יותר מבין הדגמים החדשים שנוחתים על המדף בישראל, שמחירו יעמוד על כ-800 שקלים. המכשיר מגיע לשוק עם מסך LCD בגודל 6.6 אינץ' ברזולוציית Full HD Plus, כאשר בחור קטן שבמסך תמצא מצלמת סלפי ברזולוציית 13 מגה פיקסל. 


מתחת למכסה המנוע של ה-LG K52 נמצא מערכת שבבים בעלת 8 ליבות עיבוד בתדר של עד 2.3GHz, ולצידה 4GB RAM. המכשיר יונע באמצעות סוללת 4,000mAh. ממשיך את הרשימה זהו ה-LG K42, שנוחת על המדפים בישראל במחיר של כ-700 שקלים. 


LG משיקה בישראל מגוון סמארטפונים חדשים


ה-LG K42 מגיע לשוק גם הוא עם מסך 6.6 אינץ', הפעם ברזולוציית HD Plus. המכשיר ייצוייד בשבב Helio P22, יחד עם 3GB RAM ו-64GB של זיכרון אחסון פנימי. מערך הצילום שבגב המכשיר כולל חיישן 13 מגה פיקסל ראשי, לצד חיישני משנה ברזולוציית 5 ו-2 מגה פיקסל. 


סוגר את רשימת הסמארטפונים החדשים של LG בישראל זהו ה-LG K22. גרסת הבסיס בסדרה החדשה מגיעה לשוק הישראלי במחיר של כ-500 שקלים. גרסה זו מצוידת במסך קטן יותר מיתר הדגמים בסדרה - 6.2 אינץ', באותה רזולוציית HD Plus. המכשיר מגיע עם מצלמה אחורית ראשית ברזולוציית 13 מגה פיקסל, חיישן 2 מגה פיקסל משני ומצלמת סלפי ברזולוציית 5 מגה פיקסל. מערכת השבבים שמניעה את המכשיר היא ה-Snapdragon 215 - שבב וותיק במיוחד, המיוצר בהליך 28nm מיושן למדי.