כבכל שנה, גם השנה צפויה חברת הטכנולוגיה ויצרנית המחשבים והמובייל האמריקאית, אפל, לחשוף את גרסאות 2021 למחשבי המקבוק פרו הפופולריים. כעת, חושף דיווח חדש של אנליסט המובייל הבכיר, מינג-צ'י קאו, כי סדרת מחשבי המקבוק פרו לשנת 2021 תגיע עם דגם חדש וראשון מסוגו: MacBook Pro 14.


דיווח: אפל תכריז השנה על ה-MacBook Pro 14 ו-16 ללא Touch Bar


ה-MacBook Pro 14 יגיע לשוק כגרסה משודרגת למחשבי המקבוק פרו 13 שראינו בשנה שעברה הן עם מעבדי אינטל והן עם מעבדי Apple M1. המקבוק פרו 14 צפוי להגיע בגודל פיזי דומה לזה של ה-MacBook Pro 13, זאת הודות לצמצום הצפוי בשולי המסך - יישור קו מתבקש מול חלק ניכר ממחשבי הנוטבוק הזמינים בשוק בשנים האחרונות.


לצד המקבוק פרו 14, צפויה ענקית הטכנולוגיה האמריקאית לחשוף, כמובן, גרסה מעודכנת למחשבי ה-MacBook Pro 16. שתי הוריאציות החדשות למחשב המקבוק יגיעו לצרכנים עם עיצוב מעודכן שישתף קווי עיצוב עם מכשירי האייפד פרו וסדרת ה-iPhone 12. נוסף על כך, מסר קאו כי אפל תחזיר את שקע ה-MagSafe - הפעם בגרסה מעודכנת.


דיווח: אפל תכריז השנה על ה-MacBook Pro 14 ו-16 ללא Touch Bar


שינוי נוסף ומשמעותי במיוחד שנראה עם דגמי ה-Apple MacBook Pro 16 ו-MacBook Pro 14 יתבטא לא בפיצ'ר חדש - אלא דווקא בהסרתו של פיצ'ר קיים. על פי האנליסט, אפל תשאיר מאחור את משטח המגע המוכר בשם Touch Bar, לטובת מקשי פונקציה פיזיים. 


מקור