במסגרת תערוכת הטכנולוגיה והאלקטרוניקה השנתית, CES 2021, חשפה ענקית הטכנולוגיה הקוריאנית, LG, מגוון רחב של מוצרים - בהם טלוויזיות חדשות ואף מחשבים ניידים מעודכנים מסדרת Gram. אלא שבין כל המוצרים הללו, הציגה היצרנית טיזר לסמארטפון בעל מסך נגלל (Rollable Display). 
הסמארטפון עם המסך הנגלל מבית LG, כפי שאב טיפוס של דגם זה הוצג על ידי החברה בכנס CES 2021, מגיע בתצורה של סמארטפון סטנדרטי לחלוטין. וכך, תוך רגע קט - מסוגל הסמארטפון לגלול ולהרחיב את המסך, ולהפוך את הסמארטפון לבעל מסך בגודל המזכיר טאבלט. 


הטיזר לסמארטפון המתקפל נחשף כחלק ממסיבת העיתונאים בה הציגה LG את המוצרים החדשים בתערוכה כבר לפני מספר ימים. אלא שכעת, דיווח חדש שעושה דרכו אל הרשת ביממה האחרונה מתיימר לחשוף את מועד ההשקה האפשרי של ה-LG Rollable Smartphone. לפי דיווח זה, יושק המכשיר לקראת הרבעון האחרון של השנה, בין החודשים ספטמבר לדצמבר.


סמארטפון עם מסך נגלל מבית LG עשוי להחשף עוד השנה


בהתאם לכך, בהחלט אפשרי כי בחברה יבחרו לחשוף את הסמארטפון במסגרת תערוכת IFA 2021, הצפויה להתקיים בין ה-3 ל-5 בספטמבר השנה. בגזרת המחיר, מעיד הדיווח כי הסמארטפון עם המסך הנגלל מבית LG עשוי להגיע לשוק במחיר שינוע סביב 2,560 דולר - כ-8,400 שקלים לפי שער ההמרה הנוכחי.


מקור