בשנים האחרונות שיתפנו אתכם בפרטיהם של דיווחים שונים שעסקו בפעילותה של ענקית הטכנולוגיה האמריקאית, אפל, לפיתוחו של אייפון מתקפל. כעת, מצטרף לדיווחים והשמועות דיווח חדש של מארק גורמן ממגזין בלומברג, שמאשר זו פעם נוספת את עבודתה של אפל על אייפון מתקפל.


דיווח: אפל ממשיכה לבחון אייפונים מתקפלים


על פי בלומברג, אפל ממשיכה בימים אלו בפיתוחו של אייפון חדש שיגיע במבנה מתקפל ויתחרה מול סמארטפונים מקבילים כדוגמת ה-Samsung Galaxy Z Fold, Huawei Mate X ואחרים. לפי הדיווח, היצרנית בוחנת בימים אלו (ומזה זמן מה) דגמי אב טיפוס למסכים מתקפלים, אך לחברה עדיין אייפון מתקפל פעיל ועובד בגרסה הנבחנת לקראת השקה.


יתרה מכך, חושף הדיווח כי באפל אמנם עומלים נמרצות על האייפון המתקפל - אך דגמי אב הטיפוס עוד נמצאים בשלבים מוקדמים של הבחינה, ואין לחברה תוכניות השקה מדויקות עבור מכשיר זה. על פי בלומברג, צוות העיצוב של אפל בוחן מספר אפשרויות לאייפון מתקפל, בהן אייפון שגודל המסך שלו במצב סגור יהיה זהה לאייפון 12 פרו מקס - 6.7 אינץ'. 


דיווח: אפל ממשיכה לבחון אייפונים מתקפלים


עד לשלב זה, מרבית דגמי אב הטיפוס של האייפון המתקפל מגיעים עם מנגנון קיפול שכמעט ואינו נראה בעיני המשתמש וממוקם מאחורי פאנל התצוגה. הדיווח של מגזין בלומברג מהווה לדיווח בעלת רמת אמינות גבוהה במיוחד, שמספק גושפנקה נוספת לשורה של דיווחים מהחודשים האחרונים, ביניהם דיווח שפורסם מוקדם יותר החודש והעיד על כך שאפל בוחנת מספר עיצובים שונים לאייפון מתקפל. 


מקור