חברת הטכנולוגיה ויצרנית הסמארטפונים הסינית, רילמי, חשפה בעולם והשיקה בישראל בחודשים האחרונים מגוון רחב של מוצרים, בהם סמארטפון ה-Realme 7 5G ודגם ה-Realme C15. כעת, ממשיכה החברה בחשיפתם של דגמים נוספים, ומכריזה על ה-Realme C20.


רילמי מציגה את ה-Realme C20


ה-Realme C20 מגיע לשוק עם מסך בגודל 6.5 אינץ' מסוג LCD וברזולוציה של HD Plus, כאשר בחריץ קטנטן שבצורת טיפה נמצאת מצלמת 5 מגה פיקסל קדמית. בגבו של הסמארטפון ישנו מערך צילום המשולב בריבוע הבולט מעל לפני השטח, ובו נמצא מצלמת 8 מגה פיקסל ראשית.


מתחת למכסה המנוע שלו, כולל ה-C20 מבית רילמי את מערכת השבבים Helio G35 בפיתוח מדיה טק הטיוואנית, ולצידה זיכרון RAM בנפח מינימלי וצנוע של 2GB בלבד, לצד רכיב אחסון פנימי בנפח של 32GB, אותם ניתן יהיה להרחיב באמצעות כרטיס ייעודי מסוג MicroSD.


רילמי מציגה את ה-Realme C20


בגזרת הסוללה, כולל ה-Realme C20 סוללה בקיבולת של 5,000mAh, שתטען באופן די מפתיע באמצעות שקע מסוג MicroUSB מיושן. את המכשיר תציע היצרנית לרכישה במחיר של 2,490,001 דולר ויאטנמי, המקבילים לסכום של כ-355 שקלים (לפי שער ההמרה הנוכחי). נוכח השקתו של דגם ה-C15 בישראל, בהחלט ייתכן שגם ה-C20 ינחת על מדפי החנויות בשוק המקומי. 


מקור