ענקית הטכנולוגיה היפנית, חברת סוני, חשפה במהלך השנים האחרונות מספר לא גבוה מאוד של סמארטפונים הפונה לשווקים שונים, ובין היתר גם לשוק מכשירי הדגל. בשעה שלא נראה כי החברה תשוב בקרוב מאוד לפופולריות ממנה נהנתה בשנים עברו, נראה שזו ממשיכה על עבודתה לקראת השקתם של סמארטפונים נוספים בפיתוחה. הפעם, עושה דרכו אל הרשת מכשיר הדגל הבא למותג, ה-Sony Xperia 1 III.


הודלף: כך יראה מכשיר הדגל הבא של סוני


הדלפה חדשה, אותה מביא אלינו מדליף המובייל המוכר OnLeaks, מתיימרת לחשוף את קווי העיצוב של מכשיר הדגל הבא למותג, וזאת באמצעות תמונות הדמיה מבוססות שרטוטי CAD. בתמונות, המצורפות לאורך הכתבה, ניתן לראות כי אחד מן השינויים הבולטים במכשיר הדגל יתבטא בפאנל התצוגה שלו - שיציע שוליים דקים מתמיד.


המסך יגיע בגודל של 6.5 אינץ', ברזולוציית 4K UHD ומסוג OLED. בדומה לשנה שעברה, גם הפעם אנו צפויים לראות תמיכה ביחס צפייה של 21:9 (יחס צפייה קולנועי), כאשר על פי הערכות בהירות המסך תגדל בכ-15%. העיצוב המלבני המוכר של סוני ישאר איתנו זו שנה נוספת, ובגב הזכוכית של המכשיר ישולב מערך צילום מרובע.


הודלף: כך יראה מכשיר הדגל הבא של סוני


מערך צילום זה, כך על פי הערכות, יגיע עם עדשות מבית ZEISS, ויכיל, בין היתר, מצלמת 3D ToF (שתצטרף ל-3 מצלמות נוספות). כמו כן, יגיע המכשיר עם כפתור ייעודי להפעלת המצלמה, זוג רמקולים סטריאופוניים קדמיים, וקורא טביעות אצבע שיוטמע בכפתור הנעילה/כיבוי. המכשיר צפוי להציע את מערכת השבבים Snapdragon 888 מבית קוואלקום. 


מקור