בחודש אוקטובר האחרון, בתזמון מוכר היטב, קיימה ענקית הטכנולוגיה גוגל אירוע הכרזה חגיגי, במרכזו היא הציגה את דור הסמארטפונים החדש בפיתוחה, ובראשו דגם ה-Google Pixel 5. כעת, נראה כי בחברה עומלים נמרצות על השקתה של גרסה צנועה למכשיר הדגל, וזו תכונה בשם Google Pixel 5a.


הודלף: זהו ה-Google Pixel 5a


הדלפה חדשה שעושה דרכה אל הרשת בימים האחרונים, חושפת תמונות הדמייה מבוססות שרטוטי CAD של מכשיר הביניים Pixel 5a. לפי זו, המכשיר יגיע עם מזך בעל שוליים דקים וחור קטן לשילוב המצלמה הקדמית, ויציע בגבו מערך צילום ראשי המוגבה מעל לפני השטח וכולל שני חיישני צילום.


הוא יציע, כך נראה, מבנה פוליקרבונט, כשבגבו חיישן ביומטרי לזיהוי טביעת האצבע מסוג קפסטיבי. מסך המכשיר יגיע, כך מוסר המדליף, בגודל של 6.2 אינץ', ברזולוציית Full HD Plus ומסוג OLED. המכשיר יגיע לשוק עם זוג רמקולים סטריאופוניים, ומפרטו הטכני צפוי לפנות לשוק הביניים.


הודלף: זהו ה-Google Pixel 5a


נכון לרגע זה, לא ידוע מתי ה-Google Pixel 5a יוכרז באופן רשמי, אם כי בהחלט ניתן להעריך כי זה יקרה במהלך החודשים הקרובים. כגרסה צנועה יותר לפיקסל 5 וכדור ההמשך הישיר ל-Google Pixel 4a (או לפיקסל 4a 5G), מחירו עשוי לנוע סביב 500 דולר. 


מקור