מוקדם יותר החודש חשף מדליף המובייל המוכר, אוון בלאס, את תמונתנו הראשונה של אחד ממכשירי הביניים הבאים לבית LG, זהו ה-W41. כעת, הדלפה חדשה שצצה ברשת במהלך סוף השבוע האחרון מתיימרת לחשוף פרטים חדשים על הסדרה, יכולותיה הטכניות ועיצוב מכשיריה.


הודלף: זו סדרת מכשירי הביניים LG W41


על פי ההדלפה החדשה, סדרת W41 תגיע ב-3 דגמים שונים - ה-LG W41, LG W41 Plus ו-LG W41 Pro. השלושה יגיעו לשוק, כך נראה, עם קווי עיצוב זהים - מסגרת עשויה מתכת, מסך בעל שוליים דקים הנמצא בחזית (ומציע חור קטנטן לשילוב המצלמה הקדמית), גב עשוי פוליקרבונט עם קורא טביעות אצבע קפסטיבי ומערך צילום מרובע המוגבה מעל לגב המכשיר. 


על פי ההדלפה החדשה, שלושת המכשירים יגיעו לשוק עם מסך 6.55 אינץ' ברזולוציית HD Plus 720P צנועה, עם קצב רענון סטנדרטי של 60 הרץ. בחור שבמסך המכשירים תמצא מצלמת סלפי ברזולוציית 8 מגה פיקסל, בעוד מערך הצילום האחורי של השלושה יגיע עם חיישן 48 מגה פיקסל ראשי.


הודלף: זו סדרת מכשירי הביניים LG W41


לצד מצלמת ה-48 מגה פיקסל, נמצא בגב המכשירים חיישן 8 מגה פיקסל עם זווית צילום סופר-רחבה, מצלמת 2 מגה פיקסל עבור צילומי מאקרו וחיישן 2 מגה פיקסל נוסף לחישובי עומק. מתחת לפני השטח, כל השלושה יגיעו עם סוללה בקיבולת 5,000mAh ומערכת השבבים Helio G35 בפיתוח מדיה טק.


ההבדלים בין שלושת הדגמים יתבטאו בעיקר בזירת הזיכרון. דגם הבסיס, LG W41, יגיע עם 4GB RAM ו-64GB של זיכרון אחסון פנימי; גרסת הביניים, LG W41 Plus, תציע 4GB RAM בשילוב זיכרון אחסון פנימי בנפח של 128GB; ואילו גרסת הפרימיום בסדרה, LG W41 Pro, תשלב 128GB אחסון לצד 6GB RAM. 


מקור