לפני שבועות ספורים שיתפנו אתכם בפרטים החדשים על מגוון ההשקות אותן מתכננת אפל לקיים במהלך חודש מרץ שהחל היום (ב', 1.3). בין אותן הכרזות, בולטת כמובן ההכרזה הצפויה על דור האוזניות נטולות החוטים (TWS) הבא לבית המותג, שעשוי לקבל את השם Apple AirPods 3 או AirPods 2021. כעת, הדלפה חדשה שעושה דרכה אל הרשת בימים האחרונים מתיימרת לחשוף כיצד הן יראו.


הודלף: האם כך יראו ה-AirPods 3?


על פי ההדלפה החדשה, נראה כי ה-Apple AirPods 3/AirPods 2021, שיגיעו כדור ההמשך ל-AirPods 2 (או איירפודס 2019) שנחשפו ב-2019, יציעו עיצוב מעודכן. הן יגיעו בתצורת In Ear עם אטמי סיליקון ניתנים להחלפה, ו"ישאבו השראה", בלשון המעטה, מדגם ה-AirPods Pro המוכר. 


בהתאם לכך, נראה כי הן יציעו את אותו מבנה In Ear עם רגלית קטנטנה הבולטת מעט מחוץ לאוזן המשתמש, ומשטח לחיצה הממוקם על הרגלית לטובת שליטה בממשק. בדומה לאיירפודס פרו, גם מארז הטעינה יגיע בממדים ובתצורה דומים - רחב יותר ומעט קצר יותר ממארז האיירפודס 2 הסטנדרטיות.


הודלף: האם כך יראו ה-AirPods 3?


באשר ליכולות האוזניות, מעידים דיווחים קודמים כי אלו יגיעו עם תמיכה בפיצ'ר ה-Spatial Audio המוכר מדגם הפרו, אך יוותרו על סינון הרעשים האקטיבי (ANC - Active Noise Cancellation), שמהווה לאחד מן הפיצ'רים הבולטים ביותר באיירפודס פרו. הכרזתן צפויה להתקיים במהלך השבועות הקרובים, והן צפויות להגיע במחיר שנע סביב 150 דולר. 


מקור 1 | 2