אנו נמצאים כחצי שנה לקראת ההכרזה הרשמית על סדרת מכשירי הדגל הבאה לבית אפל, iPhone 13 (או iPhone 12S), עליה כבר שמענו בדיווחים ושמועות שנחשפו בחודשים האחרונים. אלא שכעת נחשפים פרטים ראשונים דווקא על דור מכשירי האייפון שיחליף את סדרה זו. 


הערכות: דגמי האייפון לשנת 2022 יגיעו עם מסך בעל חור למצלמה


על פי אנליסט המובייל הבכיר מינג-צ'י קאו, המהימן בכל הנוגע לפועלה של אפל, חלק ממכשירי האייפון שיוכרזו בשנה הבאה - 2022, יגיעו לשוק עם מסך בעל חור קטן עבור שילוב המצלמה הקדמית (Punch-Hole Display). לפי קאו, לא יהיו אלו כל הדגמים, אלא רק הדגמים בסדרת הפרו, מקביליהם לשנת 2022 של דגמי iPhone 12 Pro. 


עוד חושף המדליף בהערכותיו החדשות כי באפל מתכננים להשיק ב-2022 גרסה משודרגת לסמארטפון הביניים iPhone SE 2020. גרסה זו, טוען המדליף, תגיע לשוק עם מערכת שבבים משודרגת. זו, מלבד השיפור בביצועים, תאפשר לאייפון SE 2022 (או אייפון SE 3) תמיכה ברשת הדור החמישי (5G).


הערכות: דגמי האייפון לשנת 2022 יגיעו עם מסך בעל חור למצלמה


על פי הערכותיו של קאו, האייפון SE החדש שייחשף ב-2022 ימשיך להגיע עם אותו מסך 4.7 אינץ' מוכר מהדור הנוכחי, ולא יציע גודל משודרג. מועד ההכרזה של דגמי האייפון הללו צפוי להיות סביב הרבעון השלישי או הרביעי של השנה הבאה, בין החודשים ספטמבר לנובמבר. ובינתיים, אנו צפויים לראות מאוחר יותר השנה את סדרת iPhone 13/iPhone 12S נחשפת באופן רשמי עם קווי עיצוב דומים לדור הנוכחי ומקצה שיפורים מתחת למכסה המנוע. 


מקור