חברת הטכנולוגיה ויצרנית הסמארטפונים הסינית, וואן פלוס, מככבת באתרי הטכנולוגיה במהלך החודשים האחרונים בין היתר עם סדרה של דיווחים, הדלפות ושמועות העוסקים כולם בדור מכשירי הדגל הבא בפיתוחה, OnePlus 9. כעת, מודיעה החברה באופן רשמי כי תקיים אירוע הכרזה ב-8 במרץ, יום שני הקרוב, אך מה היא צפויה להציג במרכזו?


וואן פלוס תקיים הכרזה ב-8 במרץ, האם תחשוף את OnePlus 9?


נכון לרגע זה, לא ברור מה מתכוונת היצרנית לחשוף ב-8 במרץ, כאשר הטיזרים אותם היא החלה להפיץ מכילים את הכיתוב "משהו חדש נמצא באופק" (תרגום חופשי מאנגלית: Something New Is On The Horizon), מבלי להתייחס לתוכנה של ההכרזה הצפויה להתקיים בשבוע הבא.


על פי הערכות, ב-8 במרץ לא תחשוף וואן פלוס את מכשירי הדגל החדשים בסדרת OnePlus 9, אלא רק תציג באופן רשמי את מועד ההכרזה הצפוי שלהם. סדרת הדגל הבאה לבית המותג, על פי כל הדיווחים והשמועות מהחודשים האחרונים, צפויה להכיל בפעם הראשונה שלושה דגמים שונים: OnePlus 9 Lite, OnePlus 9 ו-OnePlus 9 Pro.


וואן פלוס תקיים הכרזה ב-8 במרץ, האם תחשוף את OnePlus 9?


צמד דגמי הפרימיום בסדרה, OnePlus 9 ו-OnePlus 9 Pro, צפויים להגיע עם מערכת השבבים Snapdragon 888, שלוש או ארבע מצלמות אחוריות, מסכי 6.55 ו-6.78 אינץ' (רזולוציית Quad HD Plus לדגם הגדול מביניהם) ותמיכה בקצב רענון מהיר של 120 הרץ. הוואן פלוס 9 פרו אף צפוי להגיע עם תמיכה בטכנולוגיית טעינה אלחוטית מהירה במיוחד, פיצ'ר שייעדר מדגם הוואן פלוס 9 הסטנדרטי. 


מקור