הדור הבא לאייפד מיני - כבר לא כל כך מיני? שמועה חדשה שעשתה דרכה אל הרשת ביממה האחרונה גורסת כי ענקית הטכנולוגיה האמריקאית, חברת אפל, מתכננת לחשוף השנה גרסה חדשה לאייפד מיני המוכר שעשויה לקבל את השם Apple iPad Mini Pro. 


שמועה: אפל עשויה לחשוף בקרוב את ה-iPad Mini Pro


על פי השמועה, ה-iPad Mini Pro יהווה לגרסה משודרגת של האייפד מיני המוכר, הטאבלט יגיע עם מסך בגודל של 8.9 אינץ' (בניגוד למסך 7.9 אינץ' באייפד מיני מהדור האחרון), כאשר לפי חלק מן השמועות הוא אף עשוי להציע את טכנולוגיית זיהוי הפנים המתקדמת מבית החברה, Face ID.


בשלב זה מדובר בשמועה ראשונית למדי, ולא ברורה רמת האמינות והאמיתות של הדברים. דיווח קודם בנושא התיימר לחשוף כי אפל עובדת על אייפד מיני נוסף - ה-iPad Mini 6 - שיגיע, לפי אותו דיווח, עם מסך בגודל הנע סביב 9 אינץ'. במקרה זה, עם זאת, טוען הדיווח כי האייפד יגיע עם מסך בעל שוליים דקים, עיצוב חדש לחלוטין המוכר לנו יותר מדגמי האייפד פרו החדשים וקורא טביעות אצבע המשולב בדופן המכשיר.


שמועה: אפל עשויה לחשוף בקרוב את ה-iPad Mini Pro


נכון לרגע זה, לא ברורות תוכניותיה של אפל עבור סדרת iPad Mini. עם זאת, עושה הרושם שהיצרנית אכן מתכננת שלא לוותר, לפחות בשלב הזה, על סדרת הטאבלטים המוזלת בפיתוחה ונראה כי אנו צפויים לראות לפחות דור נוסף - השישי במספרו - לסדרת אייפד מיני. האם יהיה זה האייפד מיני פרו, אייפד מיני 6 או שניהם? נצטרך להמתין בסבלנות על מנת לגלות זאת. 


מקור 1 | 2