יצרנית הסמארטפונים הסינית, חברת רילמי, ממשיכה לחשוף עוד ועוד מכשירים הפונים למגוון רחב של שווקים במטרה להתחרות כראוי מול המתחרות הוותיקות בשוק הסלולר הרווי. כעת, היא חושפת סמארטפון חדש הפונה לשוק הנמוך ועונה לשם המותג Realme C21.


הוכרז: Realme C21 - סוללת 5,000mAh ושלוש מצלמות


ה-C21 מבית רילמי מגיע לשוק עם קווי עיצוב מוכרים היטב מיתר מוצריה של היצרנית - חזית המכשיר כוללת מסך בעל שוליים דקים (בגודל 6.5 אינץ' וברזולוציית HD Plus) עם חריץ בצורת טיפה הכולל מצלמת סלפי ברזולוציית 5 מגה פיקסל. בניגוד למכשירי הפרימיום של המותג, קורא טביעות האצבע לא ישולב מתחת לפאנל התצוגה, אלא בגב המכשיר ובתצורה של קורא ביומטרי קפסטיבי. 


עוד נמצא בגבו של הסמארטפון מערך צילום משולש. זה כולל מצלמת 13 מגה פיקסל ראשית בשילוב עם שני חיישני משנה ברזולוציה של 2 מגה פיקסל - האחד מתפקד כחיישן מאקרו והשני כחיישן מונוכרום המצלם בשחור ולבן בלבד. מתחת למכסה המנוע של ה-Realme C21 תשולב סוללה בקיבולת של 5,000mAh שתטען, באופן די מפתיע, דרך שקע טעינה מסוג MicroUSB אותו אנו כבר לא רואים לעיתים קרובות בשוק המובייל.


הוכרז: Realme C21 - סוללת 5,000mAh ושלוש מצלמות


בגזרת יכולות העיבוד שלו, ה-C21 כולל את מערכת השבבים Helio P35 בפיתוחה של קוואלקום. לצידה, נמצאים 3GB של זיכרון RAM ורכיב אחסון פנימי בנפח של 32 גיגה-בייט עם אפשרות להרחבה בעד ל-256 גיגה-בייט נוספים דרך חריץ MicroSD. מערכת ההפעלה שמניעה את המכשיר היא אנדרואיד 10 בשילוב ממשק המשתמש של רילמי.


את ה-Realme C21 מציעה היצרנית לרכישה במחיר של 499 רינגיט מלזי, המקבילים לכ-410 שקלים. 


מקור