זמן קצר לאחר הודעתה של ענקית הטכנולוגיה הקוריאנית, חברת LG אלקטרוניקס על יציאתה משוק הסמארטפונים הבינלאומי, בחרה הנציגות המקומית של החברה להביא לשוק הישראלי מוצר חדש וייחודי במינו, זו טלוויזיית ה-LG Signature OLED R עם מסך הניתן לגלגול. המחיר: לא פחות מ-332,990 שקלים (כן כן, לא מדובר בטעות).


LG משיקה בישראל את ה-LG OLED R במחיר של כ-333 אלף שקלים


ה-LG OLED R, אליה קיבלנו הצצה כבר ב-CES 2019, מגיעה לשוק עם מסך OLED בגודל של 65 אינץ', החבוי - מגולגל כולו - בתוך מבנה מלבני עב כרס בתחתית הטלוויזיה. שם, מלבד המעבד, הרמקולים ויתר הרכיבים הרלוונטיים, ישב פאנל התצוגה כשהוא מגולגל לחלוטין - ובהינתן הפקודה, מנוע ייעודי ישלוף את המסך החוצה. 


הטלוויזיה החדשה של LG מגיעה עם שלושה מצבי שימוש: מצב Full View - בו מסך ה-65 אינץ' נמצא כולו מחוץ למתקן הבסיס ולמעשה ניתן לצפות בטלוויזיה באופן סטנדרטי לחלוטין; מצב Line View - במסגרתו המסך נשלף החוצה באופן חלקי (פס רחב ולא גדול במיוחד) ומאפשר ביצוע פעולות שונות, כמו הצגת תמונות, ניגון מוסיקה ושליטה על השירים המתנגנים, הצגת מזג האוויר ועוד; ומצב Zero View - במסגרתו המסך כולו חבוי במתקן הבסיס, אך עדיין ניתן להאזין למוסיקה. 


LG משיקה בישראל את ה-LG OLED R במחיר של כ-333 אלף שקלים


טלוויזיית ה-OLED R מצוידת במערך אודיו סטריאופוני, עם רמקולים ב-4.2 ערוצים הפונים לחזית ומספקים סאונד בהספק של 100 וואט. הטלוויזיה מגיעה, כמובן, ברזולוציית 4K UHD, וכוללת כניסת HDMI 2.1, כניסת אודיו אופטית ומחברים נוספים - כולם נמצאים במתקן הבסיס.