מוקדם יותר השנה שיתפנו אתכם בפרטים הראשונים על דור מכשירי הביניים הבא לבית גוגל, Pixel 5a 5G, כפי שזה נחשף בהדלפה. אלא שלאחרונה החלו לצוץ ברשת שמועות על כוונתה של החברה לבטל את השקתו. כעת, מגיבה גוגל לשמועות מודיעה קבל עם ועדה: Pixel 5a 5G יוכרז ויהיה זמין לרכישה עוד השנה.


גוגל מאשרת: הכרזתו של ה-Pixel 5a 5G תתרחש בקרוב


על פי תגובה שמסרה החברה לאתר הטכנולוגיה 9to5google, סמארטפון הפרימיום-ביניים הבא לבית סדרת פיקסל, זהו ה-Pixel 5a 5G, יהיה זמין לרכישה בארה"ב וביפן "בקו אחד עם מועד ההצגה של סדרת a מן השנה שעברה" (תרגום חופשי לעברית). בהתאם לכך, מעידות ההערכות כי המכשיר יהיה כנראה זמין לרכישה סביב חודש אוגוסט הקרוב, בדומה לדור הקודם.


בכל הנוגע למועד הכרזתו, העידו דיווחים קודמים כי המכשיר יהיה ייחשף במהלך חודש יוני. עם זאת, לא ברור האם המכשיר אכן ייחשף ביוני ויהיה זמין לרכישה רק במהלך אוגוסט הקרוב, או שמא גם ייחשף במועד הקרוב לחודש אוגוסט 2021. ניתן להעריך כי במהלך השבועות הקרובים ייחשפו פרטים נוספים הנוגעים למועד השקתו. 


גוגל מאשרת: הכרזתו של ה-Pixel 5a 5G תתרחש בקרוב


על פי הידוע לנו עד כה, ה-Pixel 5a 5G צפוי להגיע לשוק עם קווי עיצוב שכולל מבנה פלסטיק ומסך 6.2 אינץ' שיימצא בחזית. המסך צפוי להגיע מסוג OLED ברזולוציית Full HD Plus, והוא מכיל חור קטן לשילוב המצלמה הקדמית .בגב המכשיר ישולבו שתי מצלמות וכן קורא טביעות אצבע ביומטרי מסוג קפסטיבי. הפיקסל 5a 5G צפוי להכיל שבב עיבוד מסדרת Snapdragon 7XX. 


מקור