בסוף חודש מרץ הכריזה יצרנית הסלולר הסינית, חברת רילמי, על סדרת הביניים Realme 8 כשזו כוללת שני דגמים שונים: הרילמי 8 ורילמי 8 פרו. כעת, נראה כי בקרוב מאוד זו צפויה לחשוף דגם נוסף בסדרה, כזה שיביא אליה את התמיכה ברשת הדור החמישי, זהו ה-Realme 8 5G.


רילמי תכריז על ה-Realme 8 5G בקרוב; כך יראה


הרילמי 8 5G, על פי טיזרים שהחלה היצרנית לחשוף במהלך סוף השבוע האחרון, יוכרז רשמית לקראת סוף חודש אפריל - ב-21.4. מלבד התמיכה הצפויה בדור 5, מאשרת היצרנית כי הוא יגיע לשוק עם מה שנראה כמערך צילום משולש. מערך זה יצויד בחיישן ראשי ברזולוציית 48 מגה פיקסל, זאת לעומת מצלמת 64 מגה פיקסל ראשית בדגם הרילמי 8 הסטנדרטי, שכולל מערך צילום מרובע בגבו.


מלבד המידע שחושפת ומאשרת החברה דרך סרטון הטיזר שמקדים את ההשקה, סמארטפון חדש בפיתוחה של רילמי, שצפוי להתברר כ-Realme 8 5G, נחשף דרך מבחן הביצועים GeekBench. לפי מבחן זה, מגיע המכשיר עם מערכת על שבב מדגם Dimensity 700 שנחשפה בנובמבר האחרון.


רילמי תכריז על ה-Realme 8 5G בקרוב; כך יראה


פלטפורמת עיבוד זו מאפשרת תמיכה ברשת הדור החמישי, כוללת 8 ליבות עיבוד (בהן ליבות Cortex-A76) בתדר של עד 2.0GHz ומאיץ גרפי מדגם Mali-G57. כמו כן, מאשר מבחן הביצועים כי המכשיר יגיע לשוק עם 8GB RAM. מתוך מידע נוסף שנחשף דרך ה-FCC, עולה כי המכשיר יגיע עם סוללת 5,000mAh וקורא טביעות אצבע שימוקם בצידו הימני של הסמארטפון. 


מקור 1 | 2