במהלך החודשים האחרונים החלו לצוץ ברשת דיווחים שונים שהעידו כולם כי למקרה שחשבנו שבאפל החליטו לוותר על סדרת הטאבלטים "אייפד מיני", לא כך הדברים וזו, לפי אותם דיווחים, מתכננת להכריז בקרוב על הדור השישי בסדרה, ה-iPad Mini 6. כעת, מצטרפת לדיווחים אלו הדלפה חדשה המתיימרת לחשוף את עיצובו של האייפד מיני הבא לבית אפל.


הדלפה חדשה חושפת: כך עשוי להיראות ה-iPad Mini 6


על פי ההדלפה, שמגיעה אלינו דרך אתר GizmoChina, נראה שה-iPad Mini 6 יגיע לשוק עם קווי עיצוב המיישרים קו עם סדרות הטאבלטים האחרונות של החברה - אייפד פרו 2020 ואייפד אייר 2020. עיצוב זה כולל מבנה מתכת מלא ומסגרת מלבנית שטוחה (בניגוד לעיצוב המעוגל של ה-iPad Mini 5).


כמו כן, במבט לחזית המכשיר נוכל לצפות במסך בעל שוליים סימטריים ודקים משמעותית מן הדור הקודם. כמו כן, נראה כי באפל יוותרו על כפתור הבית לטובת ממשק מבוסס מחוות. את קורא טביעות האצבע Touch ID תעביר החברה, כך נראה, לכפתור הנעילה/כיבוי, בדומה ל-iPad Air 2020. 


הדלפה חדשה חושפת: כך עשוי להיראות ה-iPad Mini 6


על פי הדיווחים השונים, צפוי האייפד מיני 6 להגיע לשוק עם מסך בגודל הנע בין 8.4 ל-9 אינץ', זאת בהשוואה למסכי ה-7.9 אינץ' שליוו את דגמי האייפד מיני מאז הוכרז לראשונה לפני כמעט עשור, איי שם ב-2012. בשלב זה לא ידועים פרטים נוספים על מפרטו של הטאבלט. הכרזתו עשויה להתרחש כבר במהלך החודשים הקרובים. 


מקור