העתיד המתקפל של אפל עוד רחוק: מידע חדש שנחשף ברשת ביממה האחרונה מעיד על כך שהאייפון המתקפל הראשון בפיתוחה של ענקית הטכנולוגיה האמריקאית אפל, יהיה מוכן להכרזה והשקה רשמיים רק במהלך שנת 2023, עוד לכל הפחות כשנתיים מהיום. דיווח זה עומד בקו אחד עם דיווח קודם בנושא שפורסם בפברואר השנה


דיווח: אפל תכריז על האייפון המתקפל ב-2023


הדיווח החדש מגיע מאנליסט המובייל הבכיר מינג-צ'י קאו, המהימון בכל הנוגע לפועלה של החברה מקופרטינו. לדבריו, אפל תסיים עם פיתוחו של האייפון המתקפל בשנת 2023, אז היא צפויה להכריז עליו באופן רשמי. ניתן להעריך כי ההכרזה תהיה במועד המוכר - סביב חודשי הסתיו ספטמבר-אוקטובר.


אלא שקאו לא סיים עם חשיפת מועד ההכרזה הצפוי. לטענת האנליסט, האייפון המתקפל של אפל יגיע לשוק עם מסך בגודל שנע סביב 8 אינץ', והוא צפוי להגיע ברזולוציית Quad HD Plus - רזולוציה שכרגע לא מגיעה עם אף אחד ממכשירי האייפון של היצרנית האמריקאית.


דיווח: אפל תכריז על האייפון המתקפל ב-2023


כמו כן, טוען קאו כי מי שיספק את המסכים לאפל תהיה לא אחרת מאשר חברת סמסונג. ממלאי המסכים הראשוני לאייפון המתקפל, שמעיד על תחזית המכירות הראשונית של אפל, ינוע בין 15 ל-20 מיליון יחידות. אם אכן תצליח החברה למכור כמות כה גבוהה של מכשירי אייפון מתקפלים, עשוי זה להיות הסמארטפון המתקפל הפופולרי ביותר בעולם. 


מקור