חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים

סנאפצ'אט עולה לראש

אפליקציית שיתוף התמונות הפופולרית סנאפצ'אט יוצאת מהסמארטפון ומגיעה ישירות לראשי המשתמשים באמצעות משקפיים חדשים. 130 דולר והם שלכם, אם אתם מוכנים לעמוד בתור

זהבית שאשא |  24/11/2016

זה לא סוד שאנחנו אוהבים לצלם את עצמנו בכל מצב, ואפליקציית סנאפצ'אט היא המתחרה הבולטת על שוק הסלפי היצירתי. עתה החברה מציעה משקפיים חכמים שיאפשרו לכם לצלם ולשתף ללא התעסקות בסמארטפון. סנאפצ'אט עולה לראש

המשקפיים הייחודים מאפשרים לצלם סרטונים קצרים באורך 10 שניות ישירות ולהעלות אותם ישירות לחשבון הסנאפצ'אט, כשהמשקפיים מתחברים לסמארטפון אלחוטית. אם הנייד לא לידכם אבל ממש בא לכם לצלם וידאו חשוב, המשקפיים יאחסנו את התוכן שצולם, וברגע שיזהו את הסמארטפון התוכן יועבר ישירות אליו ויפורסם.

משקפי " Spectacles" יכולים להיות שלכם תמורת 130 דולר כשהם זמינים בלעדית בחנות הפופ אפ שנפתחה בניו יורק, שם תוכלו לעמוד בתור הארוך עם שאר הקונים.

החנות שממוקמת ממש מחוץ לחנות אפל האייקונית במרכז מנהטן, מעוטרת במסכים שטוחים מסתובבים ובמכונת SNAPBOT המאפשרת לצלם סרטונים ישירות לרשת החברתית.

המשקפיים נראים טרנדיים וצבעוניים, כשישנן שתי עדשות עגולות בצידי המשקפיים, כשאחת מהן מכילה גוף תאורה, והשנייה את המצלמה עצמה.

על פי המשתמשים הראשונים, איכות הווידאו מפתיעה, כששדה הראייה רחב למדי - 115 מעלות, כך שניתן לצלם את המתרחש סביב המשתמש, מבלי להניע את הראש באופן מוגזם. המשקפיים מאפשרים להקליט עד 10 שניות של וידאו בכל פעם, סך הכל 30 שניות בלבד, ולהעלות אותו ישירות לחשבון הסנאפצ'אט.

התגובות נחלקות בינתיים בין אלו שהמשקפיים הצבעוניים הם כבר חלק בלתי נפרד מהם, "הם מושלמים ללכוד רגעי כיף עם חברים", לבין אלו שאורך הסרטונים פחות הלהיב אותם, "אני צריך לחשוב פעמיים לפני שאני מצלם משהו בגלל ה-10 שניות".

רוב המשתמשים שקנו את המשקפיים נהנים בעיקר לצלם חברים, את חיות המחמד שלהם ואירועים חשובים ומצחיקים

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

המוצרים המבוקשים בקטגוריית טלפונים סלולריים

יצרן:Apple,
גודל מסך:6.1 אינטש,
טווח מחירים:מעל...,
החל מ- 2,913 ₪
מתוך 38 חנויות
יצרן:Apple,
גודל מסך:6.1 אינטש,
טווח מחירים:מעל...,
החל מ- 2,805 ₪
מתוך 34 חנויות
יצרן:Samsung,
גודל מסך:6.8 אינטש,
טווח מחירים:מעל...,
החל מ- 2,959 ₪
מתוך 41 חנויות
יצרן:Xiaomi,
גודל מסך:6.53 אינטש,
טווח מחירים:500...,
החל מ- 934 ₪
מתוך 31 חנויות