חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים

נטפליקס תאפשר להוריד תכנים

מנויי נטפליקס מרוויחים, מעכשיו יהיה אפשר להוריד תוכן לסמארטפון האישי ולצפות בו ללא כל חיבור לאינטרנט

זהבית שאשא |  01/12/2016

טסים הרבה ומשעמם לכם במטוס? עכשיו יש פיתרון, נטפליקס מאפשרת למנויים שלה להוריד חלק מהתכנים לסמארטפון לצפייה ללא חיבור לאינטרנט.

נטפליקס תאפשר להוריד תכנים

נטפליקס המאפשרת גישה לספרייה ענקית של סדרות וסרטים אך ללא שידורים חיים, עתה תאפשר להוריד חלק מהתכנים לסמארטפון או לטאבלט, כדי לאפשר צפייה בזמן אחר ללא הצורך בחיבור חי לאינטרנט.


השינוי נעשה בעקבות תלונות רבות של משתמשים שאומרים שאין להם כל שימוש בתוכן כשהם טסים או נוסעים למקומות רחוקים: "בזמן שהמון משתמשים שלנו נהנים מנטפליקס בבית, שמענו הרבה מלקוחות שהם רוצים להמשיך לצפות בתוכן האישי במטוסים, איפה שאין אינטרנט", כך אומר מנהל החדשנות של נטלפיקס אדי הוו. סיבה נוספת היא התחרות. היום יש לנטפליקס לא מעט יריבים כמו אמזון ויוטיוב רד שכבר מאפשרים למשתמשים להוריד תוכן ולצפות בו כשאין רשת אלחוטית מסביב.

האפשרות פתוחה בגירסה החדשה של האפליקציה במערכת ההפעלה אנדרואיד וב-iOS של אפל. לא כל התוכן בנטפליקס יהיה זמין להורדה, ומהאפליקציה יהיה ניתן להוריד תוכן רק למכשיר הסמארטפון. איכות הדחיסה אינה מוזכרת במפורשת אך הקצב הוא 250 מגה לשעה של תוכן כך שהאיכות לפחות על פי המספרים, אינה גבוהה במיוחד. כרגע לא ידוע כמה זמן התוכן יוכל להישאר זמין במכשיר הסמארטפון, אך הגישה אל התוכן אפשרית רק דרך האפליקציה.


השירות זמין בישראל מתחילת השנה ולפני מספר חודשים התווספה תמיכה בעברית עבור חלק מהתכנים. כמות וסוגי התכנים הקיימים במנוי הישראלי שונים מאלו הזמינים בארצות אחרות, הבולטת מביניהן היא ארה"ב שם מקורו של השירות.

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

המוצרים המבוקשים בקטגוריית טלפונים סלולריים

יצרן:Apple,
גודל מסך:6.1 אינטש,
טווח מחירים:מעל...,
החל מ- 2,956 ₪
מתוך 42 חנויות
יצרן:Apple,
גודל מסך:6.1 אינטש,
טווח מחירים:מעל...,
החל מ- 2,775 ₪
מתוך 43 חנויות
יצרן:Samsung,
גודל מסך:6.8 אינטש,
טווח מחירים:מעל...,
החל מ- 2,875 ₪
מתוך 40 חנויות
יצרן:Samsung,
גודל מסך:6.4 אינטש,
טווח מחירים:2000...,
החל מ- 2,389 ₪
מתוך 46 חנויות