יצרנית הרחפנים הפופולרית DJI, משיקה בישראל באופן רשמי ובאמצעות נציגותה המקומית, חברת בנדא מגנטיק, את הרחפן הזעיר DJI Tello שהוכרז לפני זמן לא רב. ה-DJI Tello מגיע לישראל במחיר מומלץ לצרכן העומד על 599 שקלים, והוא מוצע לרכישה ברשתות הרלוונטיות המשווקות את מוצרי בנדא מגנטיק בישראל.
הרחפן הזעיר של DJI מגיע לישראל עם תג מחיר נמוך במיוחד, לפחות בהשוואה ליתר הרחפנים מבית היצרנית הפופולרית, כאשר עבור מחיר זה יקבלו המשתמשים את הרחפן יחד עם אחריות לשנה. למעשה, בנדא הודיעה כי אף תקים מעבדה מוסמכת למוצרי DJI בישראל, שתתקן ותטפל בתקלות מוצרי החברה עם חלפים מקוריים ויחד עם כל ההסמכות הנדרשות של היצרנית.


הרחפן הזעיר DJI Tello מגיע לישראל במחיר של 599 שקלים
ה-DJI Tello הינו רחפן קטנטן (גודלו כגודל כף יד ומשקלו 80 גרם בלבד), והוא פותח בשיתוף פעולה של DJI עם חברת השבבים אינטל וחברת RYZE. הרחפן מציע מצלמת 5 מגה פיקסל ויכולות צילום וידאו ברזולוציית HD. בין הפיצ'רים השונים שיציע הרחפן נוכל למצוא צילום ב-360 מעלות, מצב לימוד למשתמשים מתחילים, תמיכה בצפייה ב-VR, טווח טיסה של עד 100 מטר וזמן סוללה של עד 13 דקות טיסה רצופה.

פיצ'ר נוסף ומעניין במיוחד אותו מציע ה-Tello נקרא בשם Throw&Go וכשמו כן הוא - מאפשר למשתמשים לזרוק את הרחפן באוויר ולהתחיל את ההמראה באופן מיידי. או, לחילופין, להתחיל בהמראה מכף היד של המשתמש. על הרחפן ניתן לשלוט דרך אפליקציה ייעודית הזמינה ב-Google Play או ב-App Store של אפל.

הרחפן הזעיר DJI Tello מגיע לישראל במחיר של 599 שקלים

לצד הרחפן, השיקה בנדא מגנטיק גם את מייצב הצילום DJI Osmo Mobile 2. מייצב זה נועד לשימוש עם סמארטפונים ומציע מגוון נרחב של פונקציות: שליטה על זום סינימטי (התמקדות וקירוב לאובייקט ספציפי), צילום וידאו בהילוך איטי, צילום קטעי Timelaps/Hyperlapse. הוא מגיע במשקל של 450 גרם, חיי סוללה של עד 15 שעות שימוש, ומימדיו עומדים על 295 מ"מ אורך ו-113 מ"מ רוחב מירבי. מחירו לצרכן עומד על ​699 שקלים​, גם כן עם אחריות היבואן הרשמי לשנה.