חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
מכשיר עיסוי Medics Care MC2309
יצרן: Medics Care
סוג המוצר: מושב עיסוי
ציון WiseBuy
7.6
דירוג הגולשים
(0 מתוך 5)

סקירת wisebuy - מכשיר עיסוי Medics Care MC2309

לירן עבדי | 03.05.2021
הטוב
  • מעסה נהדר לצוואר ולגב העליון
  • תכונות רטט וחום בכמה רמות
  • מציע מגוון עיסויים
  • ניתן לשטוף ולכבס
הרע
  • מושב מחליק מהכיסא עליו הוא מונח
  • יחידות עיסוי שנעצרות אקראית בגב
  • לא נוח ככיסא לישיבה ממושכת
בשורה התחתונה
במושב העיסוי MC-2309 מבית Medics Care יש פער די גדול בין נוחות השימוש לביצועים בפועל. ככיסא עצמאי לישיבה ממושכת, הוא פשוט לא נוח; הוא מחליק החוצה לאורך זמן בישיבה שגרתית וכשאינו פועל, יחידות העיסוי מחליטות להיתקע שרירותית בגב ומרגישות כמו אבנים כשנשענים עליהן. אלא שכשהוא כן עובד, הוא עושה את העבודה ואת הצוואר המתוח או הגב התפוס שלכם, המושב ישרת נאמנה.
MC2309
ההצעות הזולות ביותר למוצר זה
מחיר סופי: 1,145 ₪
מחיר סופי: 1,145 ₪
מחיר סופי: 1,149 ₪
להשוואת המחירים המלאה מ-17 חנויות>>
הקדמה

ה-Medics Care MC-2309 הוא מושב עיסוי המבטיח להפיג מתחים וכאבי שרירים אזוריים באמצעות עיסוי בכריות אוויר ובעל תכונת רטט בשלוש רמות. העיסוי הוא בשיטת שיאצו נקודתי בחום, המציע שליטה מלאה באזורי העיסוי ובעוצמה באמצעות שלט; גב תחתון/עליון, כתפיים וצוואר. 

נוחות השימוש

(45% מהציון הסופי)
7 מתוך 10

מושב ה-MC-2309 גדול יחסית, מידותיו 81 ס"מ גובה, 42 ס"מ רוחב, עומק 45 ס"מ ומשקלו 7.6 ק"ג. הכיסא מגיע עם ספק כוח 12 וולט המתחבר לשקע חשמל רגיל. המושב נצמד באמצעות סקוץ' אחורי לרוב כיסאות המשרד שניסינו להתקין אותו עליהם, מלבד אלו עם המשענת הנמוכה. מיותר לציין שכיסאות אחרים או ספות מרווחות מדי פשוט לא יתאימו לו – הפרופיל הגס שלו מחייב כיסא גבוה, עם משטח ישיבה מספיק רחב ועומק מכובד. בעיה אחרת היא שלא הכל מושלם גם כשמוצאים את הכיסא המשרדי שיתאים לו: המושב של יחידת העיסוי נוטה לזוז ממקומו ולהחליק קדימה תוך כדי עיסוי ולפחות פעם בשעה נאלצנו להחזיר אותו לאחור כדי שלא נמצא את עצמנו מחוץ לכיסא. לא בטוח אם התופעה נובע מאחיזה נמוכה בכיסא המשרדי או שמא בעוצמת העיסוי הגבוהה, אבל אין סיכוי שלכך התכוונו ב-Medics Care והדבר פוגע בחוויית המשתמש.


Medics Care MC-2309: חזק בביצועים, חלש בנוחות


מנגנון הבטיחות של המושב כולל טיימר אוטומטי בשלושה זמנים, 5, 10 ו-15 דקות (ברירת המחדל), כאשר בתום הזמן שהוקצב לעיסוי, ידיות העיסוי הרובוטיות אמורות לחזור למקומם בברירת המחדל. כשעוצרים את מלאכת העיסוי בפתאומיות או סתם מכבים את המושב מהשלט, פעולת העיסוי נעצרת בבת אחת. זה אולי נשמע כמו יתרון אבל אנחנו נותרנו יותר מדי פעמים עם צמד מעסים שנתקעו לנו בגב העליון כמו זוג אבנים שלא באמת מאפשרים המשך ישיבה נוחה. כדי להכות על חטא, גילינו שגם בתום פעילות רגילה, ידיות העיסוי פשוט עוצרות במקומן כשהמושב מגיע ל-15 דקות הבטיחות והן נתקעות בגב בנקודה רנדומלית כלשהי שלא באמת מאפשרת להמשיך לשבת. עוד חדשות רעות הן שלא משנה כמה ניסינו להתרגל, לא נוח לשבת על מושב ה-MC-2309 כשאינו מעסה והוא לא באמת יכול להחליף את הכיסא המשרדי עליו הוא התבסס במהלך תקופת הסקירה. הדבר אומר שבכל פעם שרצינו להשתמש במושב העיסוי, התקנו אותו מחדש ובתום פעולת העיסוי, פירקנו אותו מהכיסא המשרדי שלנו - עוד עניין מטרחן שפוגם מהשימוש היום-יומי בו.

Medics Care MC-2309: חזק בביצועים, חלש בנוחות

עוברים לשלט ולתפעולו: בתחתית צדו הימיני של המושב בולט החוצה כבל ובסופו השלט, שניתן לאחסן בכיס ייעודי בצד המושב. על המקשים כיתוב בעברית ואנגלית ולמרות המראה הראשוני המאיים, בעיקר בגלל ריבוי מקשים והעובדה שהכל נראה אותו דבר, די מהר נכנסים לעניינים וקל להבין איך כל פקודה מעסה את הגוף בהתאם להקשה. עיסוי שיאצו בצוואר הוא כנראה הברור מכולם: לחיצה עליו החלה להפעיל עיסוי מורגש בצוואר, עם צמד חצים שמשנים את כיוון העיסוי. מצב "נקודתי" כשמו, אידאלי לטיפול ספציפי ומטרתו להתמקד בעיסוי באזור מסוים בגב שנקבע על ידי החיצים. יש עוד כמה מקשים שמצאנו בהם שימוש כמו "חימום" שמפעיל חום כאשר עיסוי השיאצו עובד ולחצן ה"רטט", המוסיף לעיסוי רעידות ומאפשר לעבוד בין 3 רמות עוצמה. השלט מגיב במהירות ובהתאם למתבקש, ללא לחיצות עודפות או עכבה כלשהי מצד הכיסא.

ביצועים ואביזרים

(55% מהציון הסופי)
8 מתוך 10

ימי עבודה ארוכים וישיבה ממושכת בכיסא המשרדי עלולים להביא את הגב והכתפיים שלכם לזעקת הרפיה - ובדיוק לכאן נכנסים מושבי העיסוי. מלבד יחידות העיסוי בגב התחתון, העליון ובצוואר, מושב ה-MC-2309 מבטיח עיסוי באמצעות ארבעה כריות אוויר הממוקמות בשני צדי קצה הישבן ובחלק העליון של המושב, באזור העוטף את אמצע הגב, כצורת כנפיים. מטרת המושב להפיג את תחושת העייפות, לרענן את הגוף באמצעות עיסוי רטט ולהרפות שרירים מתוחים שעלולים להצטבר במהלך ישיבה ממושכת.


Medics Care MC-2309: חזק בביצועים, חלש בנוחות


המושב מציע עיסוי צוואר, שיאצו לגב באמצעות לחץ אצבעות דו/תלת ממדי, עיסוי בגלגול עם בקר רוחב, עיסוי בחום לגב, בחירת אזורי עיסוי מותאם אישית, עיסוי רוטט ב-3 עוצמות ועיסוי אוויר בגב ובמושב, גם ב-3 דרגות. התחלנו בעיסוי גב מלא בשיטת שיאצו ומלאכת העיסוי טובה: היא לא מהירה או גסה מדי והתנועתיות הלא-רובוטית שלה באופן יחסי מעניקה הרגשה של מגע יד אדם, בעיקר בזכות תזוזות מלאות ומעגליות שלא מרגישות כמו סתם עבודת עיסוי טכנית. העיסוי בצוואר היה עבורנו שימושי במיוחד, עם נגיעות מדויקות בצדדים ושחרור מעולה שהפיג את אותם שרירים מתוחים שנוצרו באימון ערב קודם לכן. ביצועי הרטט מורגשים אם כי הקשו עלינו לעבוד איתם, בעיקר בגלל הרעש אבל גם בגלל אי נוחות מסוימת בזמן הקלדה ולנטייה של הגוף להרגיש מגורד אחרי רטט ממושך.


Medics Care MC-2309: חזק בביצועים, חלש בנוחות


עיסוי כריות האוויר גם כיכבו: פעולת הדחיפה שלהן כלפי פנים מספקות מתיחות קלות ומספקות לאזור קצה הירכיים וגם במותן ישנה הרגשה של "דחיסה" פנימה – ובשילוב יחידות העיסוי בגב המושב מקבלים כבר טיפול שלם של ממש. ל-MC-2309 תכונת חימום מובנית אבל גם בלעדיה, למושב העיסוי יש נטייה לחמם מאוד את כל אזור הגב וגם כשהיינו עם חולצה קצרה במשרד ממוזג הרגשנו איך הגב שלנו מתחיל כמעט להזיע, בעיקר באזור הגב התחתון שצבר חום, בין אם זה מעיסוי השרירים הממושך ובין אם בגלל סוג הבד שגב המושב. אגב בד, כיסוי המושב עשוי רשת עור מחומר PU מחוספס שגם מבטיח על הנייר למנוע מהגוף להחליק – אבל במבחן התוצאה גילינו שלא כך הדבר. את כיסוי המושב ניתן להסיר, למטרת שטיפה וכביסה.

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image