חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
מכונת גילוח Hyundai HAHC-9205
מותג: Hyundai
מספר ראשים: 3 ראשים
נטענת: נטענת
עמידות במים: מלאה
תאריך כניסה לאתר: 1/2016
ג'ל/קרם לחות: ללא אמצעי ריכוך
ציון WiseBuy
7.4
דירוג הגולשים
(3 מתוך 5)
המוצרים המבוקשים
מחיר סופי: 219 ₪
חוות דעת גולשים
ראובן 03.03.17
Israel 09.06.16
רוצה להישאר בעניינים?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

סקירת wisebuy - מכונת גילוח Hyundai HAHC-9205

אורי אשכנזי | 07.03.2017
הטוב
  • טעינה מהירה
  • תמורה טובה למחיר
  • אפשרות לגילוח רטוב/עם קצף
הרע
  • ידית אחיזה חלקלקה
  • קוצץ הפאות כחלק לא אינטגרלי
  • טעינה רק באמצעות תושבת
בשורה התחתונה

Hyundai HAHC-9205 היא מכונה פשוטה יחסית שעושה עבודה לא רעה בכל הנוגע לזיפים בני יום עד יומיים, אך ידית האחיזה החלקלקה פוגעת בחוויית הגילוח. האפשרות לגילוח רטוב עוזרת מאוד להפחתת גירוי העור, אך יחד עם זאת, היא איננה מתאימה לבעלי עור רגיש שיאלצו להשקיע במכונות היקרות והמותאמות יותר.

הקדמה

שמה של יונדאי לרוב לא נקשר עם מכונות גילוח, ואכן לא תמצאו יותר ממספר דגמים מצומצם בשוק מבית יצרנית המכוניות המפורסמת. מכונות הגילוח של יונדאי נמצאות ברמת המחיר הנמוכה בקטגוריה, והחלטנו לבדוק האם יש צדק בהדבקת שם המותג על מכונת Hyundai HAHC-9205, שאינה מתהדרת בשם מיוחד.

איכות הגילוח

(55% מהציון הסופי)
8 מתוך 10

המכונה עשתה עבודה לא רעה בגילוח זיפים בני יום עד יומיים, אם כי היינו צריכים לעבור לפחות פעמיים בכל מקום כדי להשיג תוצאה מספקת. נרשמו מעט מאוד תפיסות ותלישות של זיפים והגילוח עצמו היה מהיר. המצב שונה לחלוטין אם תנסו לגלח זיפים מעט ארוכים יותר. כאן כבר נרשמו תלישות ומשיכות רבות שהפכו את מלאכת הגילוח לכמעט בלתי אפשרית.

Hyundai 9205

שלושת ראשי הסכינים מצליחים אומנם לכסות שטח רב בכל זמן נתון, אך לעיתים היה קשה לכוון אותם לנקודה ספציפית בעור שרצינו לעבור עליה שוב (של שערה בודדת שנותרה לדוגמא). זהו עניין שמאפיין את כל המכונות בעלות שלושה ראשים כך שמדובר בעיקר בעניין של נוחות והעדפה אישית.

ראש סכיני הגילוח המכיל שלושה ראשי סכינים מסתובבים, עמיד במים (בדגש על ראש הסכינים ולא על המכונה כולה) ומאפשר תוך כדי הגילוח לפתוח אותו ולשטוף במים כדי לנקות אותו מהזיפים שהצטברו בתוכו. כמו כן, אפשר למרוח קצף או ג'ל גילוח על הפנים ולגלח אותו, מה שהופך את כל העניין לנעים הרבה יותר. יחד עם זאת, צריך לשים לב שככל שתשימו יותר קצף, כך המכונה תהיה פחות יעילה.

נוחות השימוש

(35% מהציון הסופי)
6 מתוך 10

המכונה עצמה מעוצבת בצורה אלגנטית ולא תופסת הרבה מקום לצד הכיור כשהיא יושבת בתושבת הטעינה. זוהי הדרך היחידה לטעון את המכונה, כך שאם תרצו לקחת אותה איתכם לצבא או לטיול, תצטרכו לארוז גם את התושבת איתכם ולקחת בחשבון שתהיו חייבים למצוא מקום להעמיד את התושבת כדי להטעין.

המכונה מצוידת בקוצץ פאות, אך הוא אינו חלק אינטגרלי מהמכונה. כדי להשתמש בו, תצטרכו לשלוף החוצה את ראש הסכינים מהמכונה, ולחבר את ראש הקוצץ. הקוצץ עצמו עושה עבודה טובה ומדויקת (ואף עשינו בו שימוש לגילוח מלא של זיפים בני שבוע), אך קחו בחשבון שמדובר בעוד חלק שצריך למצוא לו מקום לאחסון ולשמור שלא יאבד. גם את הקוצץ, כמו ראש סכיני הגילוח, ניתן לשטוף במים.

בחזית ידית האחיזה מוצגים אחוזי הטעינה של הסוללה בקפיצות של 20, אך ממשק זה, בעיקר בגלל הצורך בכיסויו, הופך לעקב האכילס של המכונה. למרות עיצובה הנאה והנוח של הידית, היא מצופה בחומר פלסטי שהופך לחלחלק בזמן הגילוח כתוצאה ממגע עם המים והלחות. מעבר לאיבוד חד פעמי של האחיזה שגרם לנפילה של המכונה, לא מעט פעמים כמעט ואיבדנו את האחיזה והיינו צריכים רוב הזמן להתרכז בעניין הזה.

משך פעולת הסוללה

(10% מהציון הסופי)
9 מתוך 10

הסוללה מאפשרת זמן גילוח מספק בהחלט, ותאפשר לכם בין 4 ל-5 גילוחים מלאים ונינוחים. זמן הטעינה מהיר מאוד (כ-45 דקות לטעינה מלאה) ואם שכחתם להטעין ואתם חייבים גילוח אחד מהיר, כ-7 דקות טעינה יספיקו לכם.

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image