חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
מכונת גילוח Philips S5510/45 פיליפס
מותג: Philips
מספר ראשים: 3 ראשים
נטענת: נטענת
קוצץ פאות: קוצץ פאות נפרד
חיווי טעינה: כולל
עמידות במים: ראש גילוח בלבד
ג'ל/קרם לחות: ללא
כשרות: כשרה
ציון WiseBuy
8.5
דירוג הגולשים
(0 מתוך 5)
רוצה להישאר בעניינים?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

סקירת wisebuy - מכונת גילוח Philips S5510/45 פיליפס

הטוב
  • ראשי טרימר וקוצץ שיער בערכה
  • חיי סוללה ארוכים
  • טעינה מהירה
  • ראש הגילוח נשטף במים
הרע
  • נדרש גילוח ממושך כדי להגיע למראה חלק
  • איכות פלסטיקה בינונית
  • מצב טורבו מיותר
בשורה התחתונה

3 פעולות במכונה אחת: Philips S5510 יודעת גם לגלח ברמה די טובה, גם לסדר זקן עם הטרימר בנוח וגם להסיר שיער מיותר מהאוזן או האף. היא אמנם לא מיועדת לגילוח רטוב אבל ניתן לנקות אותה תחת הברז; חיי הסוללה מעולים והטעינה מהירה. בסך הכל מדובר בחבילה טובה, אם אינכם מצפים לגילוח המהיר והיעיל ביותר. עם זאת, במחיר שלה תוכלו להשיג דגמים מסדרות גבוהות יותר משנים קודמות, שיספקו תוצאות גילוח עדיפות (אך ללא ערכת האביזרים המפנקת).

הקדמה

Philips S5510 היא מכונת גילוח חדשה, שמצטרפת לליין הארוך והוותיק של מכונות הגילוח מהמותג ההולנדי. סדרת 5000 עליה היא נמנית אינה נחשבת לסדרה היוקרתית, אבל המחיר של המכונה הזו לא זול – למעלה מאלף שקלים בעת כתיבת שורות אלה.

המכונה כוללת ראש גמיש בעל 3 ראשי גילוח, שמתפרק וניתן להחליפו בשני ראשים אחרים – טרימר (קוצץ פאות) וקוצץ שיער אוזן ואף. המכונה מתהדרת בכפתור "טורבו פלוס" שאמור להוסיף 20% עוצמה.

איכות הגילוח

(55% מהציון הסופי)
8 מתוך 10

הגילוח עם ה- Philips S5510היה טוב, אבל פגשנו טובים ממנו. לזכותה של המכונה אפשר לזקוף את הראש הרחב והגמיש להפליא, שמתאים את עצמו לתווי הפנים ומאפשר לגלח ללא מאמץ רב. באזורים הקלים – החלק העליון של הלחיים והסנטר, למשל – הגילוח מהיר ונטול עיכובים. מצד שני, באזורים המאתגרים יותר כגון קו הלסת ומתחת לסנטר, נאלצנו לחזור על אותו מקום שוב ושוב עד שהוא היה מגולח למשעי, מה שהאריך את פעולת הגילוח.

כותב שורות אלה משתמש ביומיום במכונה של פיליפס מסדרת 9000, שיוצרה לפני כ-5 שנים. עשינו כמה השוואות בין שתי המכונות – חצי פנים עם ה- Philips S5510וחצי פנים עם המכונה הוותיקה-  ואנו נאלצים לקבוע שהוותיקה מגלחת מהר וחלק יותר. זה היה סביר אם ה-S5510 הייתה עולה משמעותית פחות, אבל כאמור זו לא מכונה זולה, ולכן הפער בביצועים לא מובן. נגדיש שבכל מקרה, לאחר כ-5 דקות של גילוח, תגיעו לתוצאה משביעת רצון עם המכונה הזו.

Philips S5510

כפתור ה"טורבו פלוס" הוא תעלול שיווקי בלבד לטעמנו. למה שמישהו ירצה להתגלח עם מנוע חלש, ולא יפעיל את מנוע הטורבו בכל גילוח? בפועל זה רק דרש מאתנו ללחוץ על שני כפתורים בכל פעם במקום על כפתור אחד. במרבית ימי הבדיקה השתמשנו במכונה במצב הטורבו, שכאמור עדיין לא הצליח לספק ביצועים יוצאי דופן.

הטרימר וקוצץ שיער האוזן עושים עבודה טובה, ולמען האמת הופכים את המכונה לוורסטילית מאוד – אפשר לגלח, לסדר פאות או זקן מעוצב ולהסיר שיער מיותר והכל במכונה אחת. עם זאת, אנחנו מתגעגעים לדגמים הוותיקים של פיליפס שבהם הטרימר היה מובנה במכשיר. במכונה הזו תצטרכו לפרק את ראש הגילוח ולהרכיב במקומו את הטרימר, פעולה קצת מסורבלת.

ה- S5510מאפשרת גילוח יבש בלבד – לא ניתן להתגלח אתה עם קרם או במקלחת.

נוחות השימוש

(35% מהציון הסופי)
9 מתוך 10

פיליפס S5510 היא מכונת גילוח נאה ואלגנטית, שמזכירה יותר את הסדרות היוקרתיות של החברה. היא עשויה פלסטיק בצבע יין מבריק מקדימה, בשילוב של שחור ואפור, ופלסטיק מט מאחור עם גימור של שקעים שאמור לשפר את האחיזה. איכות החומרים סבירה, אבל פחות טובה מהסדרות הגבוהות שם יש גריפ אחיזה עשוי חומי מחורץ ופלסטיקה איכותית יותר.

בחזית המכונה נמצא אזור החיוויים – שלוש נוריות לד מוארכות מחוות על מצב הסוללה, ומעליהן יש חיווי למצב נסיעה שנועל את המקשים, וכן התראה שיש לנקות את ראשי הגילוח.

שקע הטעינה נמצא בתחתית. מדובר בשקע קלאסי של שני פינים, במקום מגעי הטעינה שמיועדים למעמד טעינה ייחודי שיש בדגמים יקרים יותר. אנחנו מעדיפים בהרבה את שקע הטעינה הרגיל שיש במכונה הזו – לא צריך מעמד טעינה מסורבל ותופס מקום ואפשר להתנייד אם כבל בלבד.

תחזוקת המכונה נוחה מאוד – לא צריך לפרק לגמרי את ראש הגילוח אלא ללחות על כפתור שמקפיץ כלפי מעלה את החלק העליון, שכולל את הסכינים, וחושף את מיכל אגירת השיער. ניתן לשטוף את הראש מתחת הברז לניקוי מלא.

משך פעולת הסוללה

(10% מהציון הסופי)
10 מתוך 10

להבדיל מדגמים פשוטים יותר שדורשים 8 שעות טעינה, ה- Philips S5510נטענת באופן מלא תוך 60 דקות בלבד. חיי הסוללה מצוינים ולאחר שלושה שבועות של שימוש יומיומי של 3-4 דקות בכל פעם עדיין הסוללה לא נגמרה.

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image