חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
אוזניות B&O Beoplay E8
יצרן: B&O
חיבור למכשיר: True Wireless
עיצוב האוזניות: אוזניות In Ear
סוג האוזניות: אוזניות אלחוטיות
תכונות נוספות: לחצני שליטה, מיקרופון...
ייעוד: מוסיקה, שיחות
תאריך כניסה לאתר: 11/2017
ציון WiseBuy
7.8
דירוג הגולשים
(3 מתוך 5)
חוות דעת גולשים
משה 12.02.19
רוצה להישאר בעניינים?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

סקירת wisebuy - אוזניות B&O Beoplay E8

שחר שושן | 28.12.2017
הטוב
  • עיצוב נאה
  • סוללה מוצלחת
  • נוחות לשימוש
הרע
  • סאונד פושר
  • מחיר גבוה
  • אוזניה שמאלית מתנתקת שוב ושוב
בשורה התחתונה
ה-B&O E8 הן אוזניות פרימיום במראה ובתחושה, אך פחות ככל שזה נוגע לאיכות הסאונד, שבה מתקבלת תוצאה מעט שטוחה ולא מרגשת, אבל זה כבר עניין של טעם. מה שלא יכולנו לקבל זה כמה מסובך זה להגדיר אותן בפעם הראשונה או בכל פעם לאחר מכן, וכמות הניתוקים באוזנייה השמאלית, מה שמטיל צל על כל חווית השימוש.
במחיר הגבוה למדי שלהן, אפשר למצוא מגוון אוזניות מתחרות בכ-400 שקל פחות שמתפקדות בצורה טובה יותר, אך אינן נאות או מפוארות כמותן. אז אם המראה חשוב לכם יותר מהתפקוד הטכני, אלו האוזניות עבורכם.
Beoplay E8
ההצעות הזולות ביותר למוצר זה
מחיר סופי: 789 ₪
מחיר סופי: 790 ₪
מחיר סופי: 790 ₪
להשוואת המחירים המלאה מ-15 חנויות>>
הקדמה

אוזניות true wireless הפכו לשמחתנו לגימיק החם של 2017 בתחום האוזניות. הקץ לכבלים, סוף סוף נפטרנו מהם. מה שפחות רצינו זה לחזור לאחור בכל הקשור לאיכות הסאונד ולבעיות חיבור טורדניות. העיצוב נראה כמו מיליון דולר, החל מהקייס עטוף החומר דמוי העור, דרך הפלסטיק האיכותי והחלק ועד האוזניות עצמן שהן בין הקטנות ביותר שראינו בשוק ה-True Wireless.
איכות האזנה

(50% מהציון הסופי)
7 מתוך 10

למרות השם המפואר של B&O, הסאונד שהתקבל לא היה מזהיר במיוחד. בשימוש במתאמי הסיליקון שהגיעו מובנים על האוזנייה, קיבלנו סאונד שאפשר לתאר במילה בסדר. הוא היה בסדר גמור. הוא לא היה עשיר בבאסים או חד ומובלט בגבוהים, לא נסחפנו בהתרגשות ולא השלכנו את האוזניות מהאוזניים בהפגנתיות, הסאונד היה בסדר.


B&O E8: הכי יפות, הכי מתנתקות


כן נציין לטובה את היכולת של האוזניות לשחזר קולות אנושיים בצורה מעולה. בכך בשירים כמו Morning has broken של Cat Stevens שבו קולו הוא כלי הנגינה המרכזי, ניתן לשמוע את כל הרעידות הקלות שבשירה, את הפריטה על הגיטרה האקוסטית, כל אלו מודגשים מאוד ומעניינים להאזנה אך זהו רק חצי מספקטרום הצלילים.

נוחות השימוש

(25% מהציון הסופי)
8 מתוך 10

נקודת המפגש הראשונה בין המשתמש לאוזניות החדשות והנוצצות שלו היא בזמן הצימוד הראשוני לאיזה התקן תומך בלוטות׳ שממנו יבקש להאזין. החוויה צריכה להיות קצרה, נוחה, וברורה מראש - כלומר אין צורך לקרוא את ההוראות. בביאופליי e8 זה בדיוק הפוך מזה. את השבוע הראשון עם האוזניות בילינו בלנסות לחבר אותן כמו כל אוזניה אחרת לגלקסי נוט 8. אתה מוציא את האוזניות מהנרתיק, מאזין לצפצוף שמראה שהן התחברו אחת לשנייה ואז מחפש בתפריט הבלוטות׳ בטלפון את האוזנייה. אתה לוחץ עליה ומפסיק לחשוב כי זו צריכה להיות הפעולה האחרונה ברצף החיבור. ואז אתה מקבל הודעה שהאוזניות דחו את רישומן בסמארטפון, כלומר האוזניות לא מסכימות להתחבר. אני אחסוך לכם את התהליך, בסוף אחרי שכיתתי אצבעותיי אל ערוץ היוטיוב של B&O, ראיתי שצריך להוציא את שתי האוזניות, ללחוץ על שתיהן יחד ואז המכשיר נכנס למצב צימוד למכשיר. ולא שזה עובד בפעם הראשונה אגב, גם כאן מצאנו את עצמנו חוזרים על התהליך שוב ושוב עד שהצימוד יתבצע כראוי ובאמת נוכל להאזין למוזיקה דרך האוזניות יקרות המחיר הללו.


B&O E8: הכי יפות, הכי מתנתקות


לאחר שהצלחנו לחבר את האוזניות בהצלחה, גילינו שיש נטייה לניתוקים באוזניה השמאלית שחזרו על עצמם בין אם זזנו והמכשיר היה בכיס, ובין אם ישבנו ליד שולחן כשהמכשיר היה מונח על אותו משטח. בכך, כל פעם שנכנסו למוזיקה והתנתקו מהסביבה, קיבלנו תזכורת שאנחנו ממש לא ליד הבמה בהופעה האהובה עלינו, אלא באזור המסעדות באושילנד, מחכים למוסך שיסיים את הטיפול באופנוע.

B&O E8: הכי יפות, הכי מתנתקות


בדומה לאוזניות true wireless אחרות, גם כאן המוזיקה מפסיקה להישמע באוזניה השמאלית אם הימנית קצת רחוקה ממנה, כלומר אם אתם מוציאים אותה מהאוזן לרגע כדי לגרד או לסדר כי קצת לא נוח לכם, השיר ממשיך להתנגן אבל אתם לא שומעים דבר.

תכונה מעניינת שמאוד אהבנו הייתה היכולת להאזין לסביבה מבלי להסיר את אחת האוזניות. בכך, אם תלחצו על האוזנייה השמאלית, המיקרופון המובנה יפתח, המוזיקה תיחלש ותוכלו לשמוע את הסביבה.

לנו אישית ההתאמה באוזן שמאל הייתה מצוינת אך באוזן ימין הרגשנו לחץ מהאוזניה. האם זה יקרה גם לכם? סביר להניח שלא וכן בו זמנית. היות וכל אוזן בנויה אחרת ויש הבדל בין שתי אוזניים על אותו ראש, קשה להכריז אם אוזניה כזו או אחרת תהייה נוחה או לא. עם האוזניות תקבלו סט של מתאמים בשלושה גדלים שונים ועוד זוג מתאמי ספוג שאמורים להיות נוחים יותר.

משך פעולת הסוללה

(25% מהציון הסופי)
9 מתוך 10

כמו אצל המתחרים, גם ה-B&O Play E8 מספקת זמן סוללה כמעט כפי שהיצרן מצהיר. בכך הצלחנו לנגן זמן כולל של קצת פחות מארבע שעות לפני שנזקקנו למטען, שהוא בתורו יכול להטעין את האוזניות בערך פעמיים.


B&O E8: הכי יפות, הכי מתנתקות


ישנו חיווי על הקייס עצמו שמראה את מצב הטעינה אך הוא בסיסי, כלומר יש אור כתום לטעינה ואור לבן לסיום טעינה וזהו, ובאמת לא צריך יותר מזה. הסוללה באוזן ימין גדולה יותר ב-15 מיליאמפר מאוזן ימין והמשקל גם גבוה יותר בגרם, אך רכיב הקליטה והמיקרופון נמצאים שם כך שאפשר להניח שתוספת הקיבולת נועדה לפצות על דרישת האנרגיה הגבוה יותר.


מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image