כחודש בדיוק לאחר שהודיעה על תוכניותיה הרשמיות בנושא באמצעות הודעה לעיתונות, קיימה אמש (ד', 22.05) אחת מיצרניות הרחפנים הפופולריות ביותר בעולם, חברת DJI, את אירוע ההשקה והפתיחה של חנות המותג הרשמית הראשונה בישראל. 


DJI פתחה חנות מותג רשמית בישראל


חנות המותג של DJI נפתחה בהרצליה פיתוח בהשקעה של למעלה ממיליון שקלים, והיא מנוהלת על ידי היבואנית הרשמית של מוצרי המותג בישראל, חברת בנדא מגנטיק. בחנות, שגודלה 150 מטרים, ניתן יהיה למצוא את מגוון מוצרי DJI - רחפנים, גימבלים, מצלמות אקשן וכן את כל והאביזרים הנלווים אליהם. 


לכל סקירות הווידאו על מוצרי DJI


מדבריו של פול גלנד, סמנכ"ל השיווק בבנדא מגנטיק:

"חנות רשמית שתשמש מרכז ידע ונקודת מפגש לקהילה שלנו, היא צעד שיאפשר לנו קשר טוב יותר עמם, בין אם בסדנאות צילום והעשרה ובין אם בביקור יומיומי בחנות"


בחברה מציינים כי המטרה בפתיחת החנות אינה רק לספק מיקום מרכזי לרכישת מוצרי DJI, אלא גם כמוקד ידע ונקודת מפגש עבור חובבי המותג וחובבי עולם הרחפנים. מלבד הפעילות המכירתית הקבועה, תקיים החברה בין כותלי החנות גם סדנאות צילום והעשרה עבור קהל לקוחותיה.
כחלק מחנות המותג הגדולה למדי, נמצא בחנות "כלוב הטסה" - מתחם המיועד להטסה ובחינה של רחפנים עבור קהל לקוחות החנות. כמו כן, ב-DJI ובנדא מגנטיק ישיקו קורס הטסת רחפנים המכונה DJI Campus. במסגרת הקורס תתבצע הכשרה בהיקפים שונים על הטסת רחפנים. קורס בסיס, הכולל הדרכה של שעתיים - שעה מעשית ושעה של תיאוריה, יעלה 250 שקלים; בעוד הקורס הארוך ביותר, שכולל 12 שעות טיסה והכוונה למבחן עיוני ברשות התעופה האזרחית כמו גם הכנה למבחן מעשי.