יבואנית מוצרי חברת JBL בישראל, רשת חנויות האלקטרוניקה והמחשבים, באג מולטיסיסטם, מודיעה באופן רשמי על השקת הרמקול הנייד החכם החדש לסדרת Flip הפופולרית, זהו ה-JBL Flip 5. הרמקול החדש זמין בחנויות כבר ברגע זה ובמחיר של 429 שקלים.


הרמקול הנייד JBL Flip 5 הגיע לישראלה-JBL Flip 5 נחשף לראשונה בתערוכת CES 2019, והוא נוחת על מדפי החנויות בישראל כשמונה חודשים לאחר מכן. הוא מהווה יישור קו משמעותי בסדרת Flip, כשהוא מגיע עם זמן סוללה לא רע של 12 שעות האזנה רצופות (הודות לסוללת 4,800mAh), ויתמוך בטעינה באמצעות שקע מסוג USB Type-C.


הרמקול מגיע במימדים מעט יותר גדולים מהדור הקודם, ואלו יאפשרו בין היתר סאונד משופר, אודות למבנה אקוסטי חדש המכונה Racetrack. מלבד איכות אודיו משופרת, כולל ה-Flip 5 גם מיקרופון מובנה לניהול שיחות טלפון ועמידות בפני מים תחת תקן IPX7. את הרמקול ניתן לחבר לאפליקציית JBL Connect לטובת התאמה אישית או חיבור רמקולים נוספים לחווית סאונד בסטריאו.


הרמקול הנייד JBL Flip 5 הגיע לישראל


בבאג טוענים כי ה-Flip הינה סדרת הרמקולים הפופולרית ביותר בישראל, כאשר בעולם כולו נמסר כי כל רמקול נייד שלישי הוא מבית ייצורה של JBL. ה-JBL Flip 5 זמין לרכישה כבר ברגע זה במגוון נרחב של צבעים - שחור, כחול, לבן, אפור ובגימור צבאי, כולם זמינים באותו מחיר השקה - 429 שקלים.