ענקית הטכנולוגיה הסינית ממשיכה להרחיב את כמות מכשיריה בסדרות מותג Redmi השונות. אחרי שחשפה את דגמי הרדמי נוט 8 ורדמי נוט 8 פרו, מתפנה היצרנית להציג גרסה נוספת בסדרה: הכירו את סמארטפון הביניים Xiaomi Redmi Note 8T.


הוכרז: Redmi Note 8T - עוד מאותו דבר


ה-Redmi Note 8T למעשה מהווה וריאציה נוספת לרדמי נוט 8 הסטנדרטי. הוא מגיע עם אותם קווי עיצוב - מבנה סנדוויץ' זכוכית הכולל שתי יריעות זכוכית מסוג Gorilla Glass 5 ומסגרת עשויה אלומיניום. בחזית ישנו מסך בגודל 6.3 אינץ' ברזולוציה של Full HD Plus עם חריץ קטנטן שמכיל מצלמת סלפי ברזולוציית 13 מגה פיקסל.


הוכרז: Redmi Note 8T - עוד מאותו דבר


מתחת למכסה המנוע, כולל הרדמי נוט 8T את מערכת השבבים Snapdragon 665, וזו מצוותת למערך זיכרון הכולל 3 או 4 גיגה-בייט RAM, לצד 128GB של זיכרון אחסון פנימי (ניתן להרחבה באמצעות כרטיס MicroSD). הסוללה שמניעה את הסמארטפון מגיעה בקיבולת של 4,000mAh עם תמיכה בטעינה מהירה בהספק של 18 וואט (השנאי יגיע באריזת המכשיר, בניגוד ל-Redmi Note 8 שלא מגיע עימו).


הוכרז: Redmi Note 8T - עוד מאותו דבר


כמו כן, כולל הרדמי נוט 8T מערך צילום ראשי מרובע, עם חיישן 48 מגה פיקסל ראשי בעל מפתח צמצם של f/1.8, מצלמת 8 מגה פיקסל משנית עם זווית צילום רחבה במיוחד (Ultrawide), חיישן עומק ברזולוציית 2 מגה פיקסל עבור צילומי פורטרט ומצלמת מאקרו ברזולוציה של 2 מגה פיקסל עבור צילומי מאקרו. המכשיר כולל תמיכה ב-NFC, רץ על מערכת ההפעלה אנדואיד 9 ומגיע עם ממשק המשתמש MIUI 10. 


את ה-Redmi Note 8T תשיק שיאומי באירופה במחיר התחלתי של 179 יורו, המקבילים לכ-695 שקלים. המכשיר עשוי להגיע גם לישראל.


מקור 1 | 2