במהלך החודשים האחרונים התגברו הדיווחים אודות עבודתה של אפל על דור אייפונים מוזל חדש שיקרא בשם iPhone 9/iPhone SE 2, זאת במסגרת אירוע הכרזה שצפוי להתרחש בחודשים הקרובים. אלא שכעת נראה כי זו רק ההתחלה, והיצרנית מתכננת לחשוף במחצית הראשונה לשנת 2020 מגוון רחב מאוד של מוצרים חדשים.


דיווח: אפל תשיק מגוון נרחב של מוצרים במחצית הראשונה ל-2020


בין המוצרים הנוספים שתחשוף החברה ומלבד האייפון המוזל הבא שלה, מעיד דיווח חדש של אנליסט המובייל הבכיר, מינג-צ'י קאו, כי באפל מתכננים להציג בקרוב תגיות חכמות בשם Apple AirTags שיאפשר ללקוחותיה מעקב אחר פריטים שונים ברמת דיוק גבוהה במיוחד. אין זו הפעם הראשונה בה אנו שומעים על מוצר זה, ודיווחים קודמים בנושא כבר העידו כי התגיות הללו יגיעו עם תמיכה ב-NFC ובלוטות', וכן יכילו רמקול קטנטן שיאפשר להשמיע צליל בעת חיפושן.


את התגיות יקשר המשתמש לאפליקציית Items במכשירי האייפון, כאשר את איתור הפריטים תוכל החברה לבצע באמצעות טכנולוגיה חדשה אותה היא הציגה ב-WWDC 2019 ומאפשרת לה לבצע שימוש במכשירי אפל שונים הנמצאים בסביבת המוצר על מנת לקבל מידע על מיקומו. עוד ממשיך קאו ומציין כי באפל עובדים על אוזניות פרימיום חדשות, וכן על דגמי iPad Pro חדשים, שכבר הספיקו להחשף בהדלפה של OnLeaks לא מכבר עם 3 מצלמות אחוריות ובהן חיישן 3D לחישובי עומק.


דיווח: אפל תשיק מגוון נרחב של מוצרים במחצית הראשונה ל-2020


מחשבי ה-MacBook Pro/Air צפויים גם הם להתעדכן, וייתכן כי בזירת המקבוק פרו אולי אף נראה את ה-MacBook Pro 14 מוכרז ומחליף במקומו את ה-MacBook Pro 13. אחרון חביב ברשימה שחושף אנליסט המובייל, זהו מטען אלחוטי חדש וראשון בפיתוחה של החברה (אחרי ה-AirPower שמעולם לא הגיע לחנויות), כשהפעם צפוי כי זה יהיה מטען למכשיר יחיד ולא כזה המיועד לטעינה של מספר נרחב של מוצרים בו זמנית. 


מקור 1 | 2 | 3