במהלך החודשים האחרונים צצו להם ברשת מגוון רחב של דיווחים, שהתיימרו לספק כל אחד פרטים על תוכניותיה של אפל בדבר השקת דור האוזניות ה-AirPods הבא, אלו הן ה-AirPods 3 ו-AirPods Pro 2. כעת, ממשיכים הדיווחים לזרום, כאשר דיווח חדש המגיע מטיוואן חושף כי באפל מתכננים להשיק את דור האוזניות הבא של המותג לפני תום המחצית הראשונה של 2021.


דיווח חדש מעיד: AirPods Pro 2 ייחשפו במחצית הראשונה של 2021


על פי הדיווח החדש, אפל תשיק את ה-AirPods Pro 2 עד לסוף המחצית הראשונה של 2021 (עד לסוף חודש יוני הקרוב). המידע, שמגיע ממגזין Digi Times המוכר, מעיד על כך שלוח הזמנים של אפל ל-AirPods Pro 2 יהיה די דומה לזה של ה-AirPods 3 - שהכרזתן, לפי דיווחים קודמים, צפויה להתרחש גם היא בחודשים הקרובים. 


בעוד בשלב זה מתייחסים הדיווחים השונים לדורות הבאים של אוזניות האיירפודס בשמות המצוינים מעלה, כלל לא ברור כיצד יקראו. ה-AirPods Pro 2 צפוי להוות דור המשך לאיירפודס פרו המקוריות שנחשפו באוקטובר 2019.  מנגד, ה-AirPods 3 צפוי להוות דור המשך ל-AirPods 2019 שהוכרזו במרץ 2019.  


דיווח חדש מעיד: AirPods Pro 2 ייחשפו במחצית הראשונה של 2021


ה-AirPods Pro 2 צפויות להגיע לשוק בעיצוב קטן ומעוגל יותר ויכילו את שבב עיבוד האודיו Apple W2. בעוד מועד ההכרזה של AirPods 3 ו-AirPods Pro 2 אינו ברור בשלב זה, ייתכן כי בחברה יבחרו להציג את אלו במסגרת אירוע הכרזה שיתקיים בחודש מרץ הקרוב, ובו אנו צפויים לראות גם אייפדים חדשים. 


מקור