חברת הטכנולוגיה ויצרנית הסמאטרפונים האמריקאית, אפל, הכריזה לקראת סוף 2020 על סדרת מכשירי האייפון החדשה שתלווה אותה ככל הנראה עד לרבעונים האחרונים של שנת 2021, זו סדרת iPhone 12. לצד הסדרה החדשה, חשפה החברה את טכנולוגיית הטעינה המגנטית MagSafe, זאת לצד מגוון אביזרים המנצלים אותה. כעת, נראה כי בקרוב עשויה אפל להשיק אביזר נוסף שיבצע שימוש בטכנולוגיה זו.


אפל תשיק בקרוב כיסוי סוללה מבוסס MagSafe


על פי מגזין בלומברג, אפל עומלת בימים אלו על פיתוחו של כיסוי סוללה ייעודי לסדרת iPhone 12, שיבצע שימוש בטכנולוגיית הטעינה האלחוטית-המגנטית MagSafe. כיסוי זה, שלמעשה יהווה דור המשך ל-Smart Battery Case המוכר של היצרנית, יאפשר לטעון את האייפון באופן אלחוטי באמצעות חיבור מגנטי למכשיר. 


בניגוד לדורות ה-Smart Battery Case הקודמים, סוללת ההרחבה לא תשמש גם ככיסוי מלא לאייפון, אלא תהווה מעיין תוסף ש"ידבק" באמצעות המגנטים של טכנולוגיית MagSafe על גב המכשיר ויאפשר לטעון את מכשירי סדרת אייפון 12 גם כשאלו נמצאים בכיס. הכיסוי עשוי להיראות די דומה לארנק ה-MagSafe של אפל שנחשף בסמוך להשקת סדרת אייפון 12.


אפל תשיק בקרוב כיסוי סוללה מבוסס MagSafe


כבר כיום, ישנם לא מעט מוצרים התומכים בטכנולוגיית MagSafe for iPhone שנחשפה בשנה שעברה. בין אלו בולטים, כמובן, הארנק המתמגנט של אפל, מטען ה-MagSafe היחיד והכפול (שנמכרים בישראל במחיר שמתחיל מכ-150 שקלים למטען היחיד), מעמד לרכב מבית בלקין ועוד. סביר להניח כי במהלך השנה הקרובה ימשיך היצע המוצרים תומכי טכנולוגיית MagSafe לאייפון להתרחב. 


מקור