מספר חודשים אחרי שיצרניות הסמארטפונים סמסונג וסוני חשפו באופן רשמי את רשימת הסמארטפונים בפיתוחן שיקבלו את העדכון למערכת ההפעלה החדשה מבית גוגל, מצטרפת לחגיגה גם LG. יצרנית הסלולר והאלקטרוניקה הקוריאנית חושפת אילו ממכשיריה יקבלו את העדכון ל-Android 11 - ואולי אפילו יותר חשוב, מתי זה יקרה.


LG חושפת את הסמארטפונים בפיתוחה שיקבלו עדכון ל-Android 11


על פי מידע שעולה מתוך אתר האינטרנט הגרמני של היצרנית, הסמארטפון הראשון שקבל את העדכון למערכת ההפעלה אנדרואיד 11 יהיה ה-LG Velvet 5G, שנחת על מדפי החנויות בישראל כבר בחודש אוגוסט האחרון. דגם זה צפוי לקבל את העדכון עד לחודש אפריל 2021, משמע כבר במהלך השבועות הקרובים. 


עוד במהלך הרבעון השני לשנת 2021, רבעון המסתיים בסופו של חודש יוני 2021, נמצא גם את מכשיר ה-LG G8X, שגרסת אנדרואיד 11 עבורו נמצאת בימים אלו בבחינה. במהלך רבעון Q3 2021, בין חודש יולי לחודש ספטמבר הקרוב, יקבלו את העדכון גרסת ה-4G של ה-LG Velvet וה-LG G8S.


LG חושפת את הסמארטפונים בפיתוחה שיקבלו עדכון ל-Android 11


אחרונים חביבים, באופן מפתיע במיוחד, אלו הם מכשירי הביניים LG K52 ו-K42, שיקבלו את העדכון יחד עם ה-LG Wing - הסמארטפון הצעיר בעל שני המסכים בפיתוחה של LG. אלו יקבלו את העדכון במהלך הרבעון האחרון לשנת 2021, בין אוקטובר לדצמבר, במועד שאינו ידוע. מפת העדכונים מפתיעה ורחוקה למדי. למעשה כאשר ה-LG Wing יקבל את העדכון לאנדרואיד 11, ניתן להעריך ש-Android 12 כבר תהיה זמינה בשוק. 


מקור 1 | 2