במהלך השבועות האחרונים חשפה רילמי מגוון מוצרים חדשים, בהם סדרת הסמארטפונים רילמי Q3, ואוזניות ה-TWS המוזלות Realme Buds Q2. כעת, נראה כי בחברה עומלים בימים אלו לקראת השקתו של סמארטפון נוסף לבית המותג, זהו ה-Realme X7 Max 5G.


הודלף: Realme X7 Max 5G ייחשף בקרוב עם מסך 120 הרץ


על פי מידע חדש שעושה דרכו אל הרשת, ה-Realme X7 Max 5G יהווה לגרסה משודרגת של ה-X7 שנחשף בספטמבר 2020. הוא צפוי להגיע לשוק במבנה שכולל מסך Super AMOLED בגודל 6.43 אינץ' בעל שוליים דקים וחור עבור המצלמה הקדמית, כמו גם גב עשויה זכוכית עם מערך צילום הבולט מעל לפני השטח. מסך המכשיר יציע קצב ריענון מהיר של 120 הרץ, ומצלמת הסלפי תגיע ברזולוציית 16 מגה פיקסל.


עוד צפוי המכשיר להגיע עם מערכת השבבים Dimensity 1200 בפיתוחה של מדיה-טק הטיוואנית. שבב זה יאפשר לרילמי X7 מקס 5G להציע למשתמשיו תמיכה בדור החמישי, כמו מרבית ממכשירי הפרימיום-ביניים לבית רילמי. מצידה של היצרנית אמנם לא אישרו כי ה-X7 Max ייחשף בקרוב, אך כן ציינו כי סמארטפון דש לבית המותג עם אותה מערכת שבבים ייחשף בקרוב - כך שבהחלט צפוי זה להיות ה-Realme X7 Max 5G.


הודלף: Realme X7 Max 5G ייחשף בקרוב עם מסך 120 הרץ


עוד צפוי הרילמי X7 מקס 5G להציע מערך צילום משולש שכולל חיישן ראשי ברזולוציית 64 מגה פיקסל, מערך אודיו סטריאופוני עם זוג רמקולים נפרדים, קורא טביעות אצבע ביומטרי הנמצא מתחת לפאנל התצוגה, סוללת 4,500mAh ומערך זיכרון שכולל 6, 8 או 12 גיגה-בייט RAM.


המכשיר צפוי היה להיחשף ב-4 במאי, אם כי בעקבות שיאה של ההתפרצות המחודשת של מגפת הקורונה בהודו, החליטה היצרנית להשהות את ההשקה. ה-Realme X7 Max 5G צפוי להגיע עם קווי עיצוב זהים לאלו של ה-Realme GT Neo שנחשף מוקדם יותר השנה ותמונותיו מצורפות לאורך הכתבה. 


מקור 1 | 2 | 3