חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
דיבורית Jabra Freeway
יצרן: Jabra
סוג: דיבורית לרכב
תקן Bluetooth: 2.1
A2DP: כולל
MultiPoint: כולל
סינון רעשים: כולל
ציון WiseBuy
9.6
דירוג הגולשים
(3 מתוך 5)
חוות דעת גולשים
kaplan.d 28.12.15
Assaf 10.12.15
יובל ש 31.05.15
נפתלי 20.05.14
רוצה להישאר בעניינים?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

סקירת wisebuy - דיבורית Jabra Freeway

הטוב
  • עוצמה גבוהה מאוד
  • תמיכה במוזיקה, צלילים והוראות ניווט
  • איכות צליל מפתיעה בהאזנה למוזיקה
  • תמיכה ב-2 מכשירים במקביל
  • הפעלה וכיבוי אוטומטיים
  • תפעול נוח מאוד, חיוויים קוליים
  • חיי סוללה מדהימים
  • איכות בניה מצוינת
הרע
  • צרימה בצליל בעוצמה המקסימלית
בשורה התחתונה

רשימת היתרונות הארוכה מול החיסרון הבודד (והמינורי) מדברים בעד עצמם: זו דיבורית משובחת שתעניק לכם נהיגה בטוחה ונוחה, לצד האזנה איכותית להפתיע למוזיקה. היא לא זולה במיוחד ולא כולם צריכים את הפיצ'רים המתקדמים שלה, אבל למי שצריך – היא מומלצת מאוד.

הקדמה

סדרת הדיבוריות לרכב של המותג הוותיק Jabra מתחדשת ב-Freeway, דיבורית Bluetooth מתקדמת שכולל את כל הטוב שיש לעולם הדיבוריות להציע.

Freeway פועלת בטכנולוגיית Bluetooth 2.1 EDR, מה שמאפשר לה לא רק לשמש כדיבורית לשיחות, אלא גם כרמקול להשמעת מוזיקה וצלילים נוספים מהמכשיר. היא כוללת 3 רמקולים מובנים, תמיכה ב-Multipoint, תמיכה בחיוג קולי ועוד.

איכות שמע ודיבור

(50% מהציון הסופי)
9.5 מתוך 10

Freeway מתפקדת נהדר כדיבורית. בשיחות שביצענו, קיבלנו צליל איכותי וחזק מאוד, שאפשר לנו לשוחח בראש שקט גם כשהחלון פתוח וגם ברכב טרנטה רועש. ניכר שגם המיקרופון רגיש – המשוחחים אתנו לא התלוננו מעולם על איכות השיחה ויכולנו לנהל שיחות ארוכות יחסית.

כשניסינו להשמיע מוזיקה מהסמארטפון שלנו, הופתענו מאוד לטובה. בזכות 3 האלמנטים ברמקול, הדיבורית הזו מפיקה צליל עשיר מהצפוי, עם תדרים גבוהים חדים ואפילו רמז מסוים לבאסים. אל תצפו לסאונד שירעיד את מושבי הרכב, אבל הצליל בהחלט מוצלח ביחס לגודל הדיבורית וגם חזק מאוד. החיסרון המשמעותי כאן הוא שבעוצמה המקסימלית הצליל מתעוות ונשמע חרחור רם – למעשה אין כל אפשרות להשתמש בדיבורית בעוצמה זו, ותמיד יש להנמיכה ב-2 רמות לפחות.

בזכות התמיכה ב-A2DP, הדיבורית יודעת להשמיע כל צליל שבוקע מהטלפון שלכם, כמו הוראות ניווט קוליות מתוכנת ה-GPS, צלילי מערכת שונים, התראות על דואר ומסרונים וכדומה.

Jabra Freeway
כשניסינו להשמיע מוזיקה מהסמארטפון שלנו, הופתענו מאוד לטובה. בזכות 3 האלמנטים ברמקול, הדיבורית הזו מפיקה צליל עשיר מהצפוי, עם תדרים גבוהים חדים ואפילו רמז מסוים לבאסים

תקן סטריאופוני של Bluetooth. מאפשר שימוש בזוג אוזניות אלחוטי להאזנה למוזיקה דרך טלפון סלולרי, נגן מוזיקה תומך וכדומה.

נוחות השימוש

(25% מהציון הסופי)
9.5 מתוך 10

Jabra Freeway היא דיבורית בגודל סטנדרטי ובעיצוב נאה מאוד. היא מגיעה בצורה ריבועית עם צד אחד עבה ממשנהו, עשויה מפלסטיק קשיח בגימור מט נעים למגע ואת חלקה הקדמי מעטר ברובו בד שחור שנהוג למצוא על רמקולים איכותיים.

הדיבורית מורכבת על סך-השמש ברכב באמצעות תופסן מתכת דק, קשיח וחזק, שאינו זז ממקומו כלל במהלך הנסיעה.

Jabra Freeway
Freeway היא דיבורית בגודל סטנדרטי ובעיצוב נאה מאוד. היא מגיעה בצורה ריבועית עם צד אחד עבה ממשנהו, עשויה מפלסטיק קשיח בגימור מט נעים למגע ואת חלקה הקדמי מעטר ברובו בד שחור

הלחצנים בדיבורית מתוכננים וממוקמים בתבונה, כולם בקדמת הדיבורית: החלק העליון כולו מתפקד כלחצן חיוג, מענה וניתוק ענק, עליו ממוקמת גם נורית החיווי המהבהבת בכחול; ובחלק התחתון, מתחת לרמקול, נמצאים מקשי הווליום משני הצדדים ולחצן Mute במרכז. כל הלחצנים הללו נגישים מאוד ונלחצים היטב. מימין ממוקם מתג הפעלה (שלא תאלצו להשתמש בו הרבה, ומיד נסביר) וכן חיבור Micro-USB לטעינה.

ב-Freeway קיים חיישן שמזהה כאשר הדיבורית נייחת וכאשר היא בתנועה. בזכותו, היא מסוגלת להפעיל ולכבות את עצמה לפי הצורך: כשתתרחקו מהרכב והטלפון יתנתק, הדיבורית תמתין מעט וכשתזהה שהרכב דומם היא תכבה מעצמה. כשתכנסו לרכב, עוד טרם תתניעו, פתיחת הדלת תעורר את הדיבורית והיא תופעל ותתחבר לטלפון אוטומטית. זה עובד נפלא, ומאפשר את חיי הסוללה המעולים שיש לדיבורית הזו.

מלבד החיוויים הקוליים שמציעה הדיבורית (באנגלית ובקול נשי), כמו הודעה על שיחה נכנסת, התראות כשהטלפון התחבר או התנתק וכדומה, ניתן גם לבצע חיוג קולי מהספר הטלפונים שלכם, בהנחה והמכשיר שלכם תומך בכך.

סוללה

(25% מהציון הסופי)
10 מתוך 10

ג'אברה מצהירה על עד 14 שעות שיחה ועד 40 ימי המתנה עם הסוללה המובנית.

את הדיבורית הפעלנו ביום הראשון שבו קיבלנו אותה, ולא כיבינו אותה עד היום האחרון של הבדיקה – בזכות החיישן שמכבה ומפעיל אותה עם כניסתנו ויציאתנו מהרכב, כפי שתארנו לעיל. במהלך ימי הבדיקה האזנו במשך כמה וכמה שעות למוזיקה, ניהלנו שיחות והדיבורית היתה מחוברת כל העת ב-Bluetooth לטלפון שלנו. לאחר כ-25 יום, לא קיבלנו עדיין שום אינדיקציה שהסוללה נחלשת. אם היינו יכולים לתת ציון גבוה יותר מ-10 בסעיף הסוללה, היינו נותנים ל-Freeway בשמחה.

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image
מילון מונחי דיבוריות לרכב
הצג הכל >>