חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
עכבר Lenovo M200
מותג: Lenovo
סוג: עכבר גיימינג
חיבור: חוטי
תאריך כניסה לאתר: 4/2018
ציון WiseBuy
7.5
דירוג הגולשים
(0 מתוך 5)
רוצה להישאר בעניינים?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

סקירת wisebuy - עכבר Lenovo M200

שחר שושן | 31.07.2018
הטוב
  • תאורת גיימינג נחמדה
  • כפתור החלפת DPI
  • כבל שזור ארוך
  • עיצוב קרבי
הרע
  • כבד למדי
  • לא נוח ליד בוגרת
בשורה התחתונה
ה-Lenovo Legion M200 הוא עכבר גיימינג למי שלא יכול להרשות לעצמו עכבר גיימינג אמיתי. יש לו את כל ההופעה שדרושה - עיצוב קרבי, תאורת לד צבעונית, אך בפועל הוא לא מתפקד שונה מעכבר רגיל באותו מחיר. ולטעמנו בעלות כמו כמו מאה שקל, זו יכולה להיות מתנה מאוד מוצלחת לגיל טרום עשרה שעוד לא יודע מה קיים בשוק.
M200
ההצעות הזולות ביותר למוצר זה
מחיר סופי: 119 ₪
מחיר סופי: 120 ₪
מחיר סופי: 121 ₪
להשוואת המחירים המלאה מ-9 חנויות>>
הקדמה
כמעט לכל חברת ציוד מחשבים גדולה יש מותג של גיימינג שהיא מקדמת. הפעם זהו מותג Legion של לנובו המציע מחשבים מוכנים מראש עם חומרה חזקה מאוד, וגם אביזרים היקפיים זולים במיוחד. אחד הסעיפים הכי בולטים בכל הקשור לתעשיית הגיימינג זה המראה של המוצרים. העיצוב קרבי, יש תאורת לד צבעונית והכל משדר עוצמה. כך גם הלנובו M200, לפחות מבחינה חיצונית.

ההתקנה ונוחות השימוש

(65% מהציון הסופי)
7 מתוך 10

ההתקנה כמו בכל עכבר פשוט אחר הייתה מאוד ברורה. חברו אותו ל-USB וברכותיי סיימתם את התהליך. למרות מראה הגיימינג המשוכלל שלו ותאורת הלדים הצבעונית, ל-M200 אין כל תוכנת שליטה המאפשרת לבחור את סכמת הצבעים או לאפשר לסנכרן אותה לאלמנט כלשהו במחשב כמו סאונד או חום.


אחד הדברים שמיד שמים לב אליהם ב-M200 זה משקלו - 115 גרם. על פניו זה אולי לא נשמע כמו הרבה אך היות ומבנה העכבר פחוס וצר, הוא יוצר תחושה שחייבים למעוך אותו עם כרית כף היד כדי לאחוז בו כראוי. המימדים שבו הם מגיעים מתאימים לטעמנו לילדים מתחת לגיל העשרה, אחרת אתם תחוו כאבים ביד כתוצאה מהלפיתה הדרושה.


Lenovo Legion M200: לשחק בכאילו


לעכבר שני כפתורים רגילים, גלגלת לחיצה, שני כפתורי אגודל המתפקדים כפקודת קדימה ואחורה כרגיל וכפתור DPI המאפשר להחליף בין ארבעה מצבי דיוק, בכך משנים את מהירות התגובה. בכל פעם שלחצנו על כפתור ה-DPI, התגובה לא הייתה מיידית אלא עוכבה בכחצי שנייה. עיכוב כזה יכול להיות פחות מוצלח אם אתם באמצע משחק מותח ואתם רוצים לשנות את מהירות העכבר במעבר למשל בין כוונת של רובה צלפים לבין שוטטות רגילה. 


Lenovo Legion M200: לשחק בכאילו

עמידות ואיכות הבנייה

(35% מהציון הסופי)
8.5 מתוך 10

העכבר נראה כמו אחד מעכברי היוקרה שעולים מאות שקלים, אך ברגע שמסתכלים קצת יותר מקרוב, ניתן לראות שתאורת ה-RGB הצבעונית היא ארבע נורות לד צבעוניות פשוטות המאירות דרך אזורים שקופים במארז העכבר, והן אינן ניתנות לתכנות או לשליטה. זאת להבדיל מהעכברים המאוד יקרים של Asus שעולים כמה מאות שקלים יותר. 


Lenovo Legion M200: לשחק בכאילו


ה-M200 מרגיש סולידי למדי, הכפתורים לא מקרקשים עם כל תנועה ואין חופש מיותר בכפתורים הראשיים. אולי קצת בכפתורי הניווט באגודל אך זה לא נורא.

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image