ענקית הטכנולוגיה מקוריאה הדרומית, חברת LG אלקטרוניקס, היא שחקנית מוכרת היטב בשוק הסמארטפונים הבינלאומי, כאשר למשך כמה שנים טובות זו הצליחה להיות לאחת מיצרניות הסמארטפונים הפופולריות, הגדולות והבולטות בעולם עם מכשירי סדרת הדגל LG G ושלל סדרות ביניים. ואילו כעת, טוען דיווח חדש כי נוכח עסקי המובייל המדשדשים - שוקלת היצרנית לצאת משוק הסמארטפונים. 


דיווח: LG שוקלת לצאת משוק הסמארטפונים


על פי פרטי הדיווח, שמגיע מאתר dongA הקוריאני, ב-LG מתכננים לסגור את פעילותה של חטיבת המובייל באופן מוחלט. למעשה, טוען הדיווח כי ב-LG כבר לקחו את ההחלטה - ומתכננים להודיע על כך באופן רשמי לכל עובדי החברה כבר בתחילת חודש אפריל הקרוב. 


על פי דיווחים שונים, LG הייתה במגעים למכירת חטיבת המובייל שלה, אך המשא ומתן בינה לבין הרוכשות הפוטנציאליות נכשל כיוון שמחיר המכירה של החטיבה היה גבוה מדי בהתחשב בעובדה שלחברה כ-1% משוק הסלולר הבינלאומי. לטענת הדיווח של dongA, ב-LG מתכננים לנסות ולפזר את עובדי חטיבת המובייל ליתר החטיבות של החברה, על מנת למנוע את פיטוריהם של כלל עובדי החטיבה. 


דיווח: LG שוקלת לצאת משוק הסמארטפונים


עוד נטען כי בשלב זה, התוכניות העתידיות של חטיבת המובייל של היצרנית הושהו. כמו כן, עולה כי פעילות הפיתוח של המכשיר עם המסך המתגלגל שפרטים ראשונים בעניינו נחשפו מוקדם יותר השנה - LG Rollable Smartphone - ממשיכה. עם זאת, נטען כי הסבירות שהמכשיר יעלה על מדפי החנויות אינה גבוהה. 


מקור